Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pasja posiadania ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Pasja posiadania ogródka

wiewiora 09:02, 11 lut 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
Dominiko ja wchodzę na stronę internetową Plantico lub legutko zaznaczan co mi się podoba klikam zatwierdzam i poszło robię to szybko żebym się nie rozmysliła .Masz rację bo jak ja wejdę do sklepu to po razy oglądam a na końcu rezygnuje.W tym rku zamawiałam nasiona z firmy plantico powyżej 50zł wysyłka gratis,ostatnio widziałam duży wybór nasion w brico marsze nasiona na taśmie( sałata marchew,pietruszka,buraczki i rzodkiewka,wszystkie w kilku odmianach w dobrej cenie 2,29).
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
lojalna_ 09:25, 11 lut 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Zielono tak mi brak tego koloru
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
horcia 10:01, 11 lut 2015


Dołączył: 18 paź 2014
Posty: 558
Ale u Ciebie wiosennie !!!! Rozmarzyłam się.....
____________________
horcia Rewolucje w ogrodzie
Kindzia 12:11, 11 lut 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Moje skorupki jajek pod ciemierniki zakopujemy...


Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Ewa777 15:17, 11 lut 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Agnieszko, dziękuję za przepisik
Skorupki zaczynam zbierać. Nie mam młynka, ale może kupię moździerz???
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
wiewiora 15:28, 11 lut 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
Poszukaj po znajomych może ktoś ma stary młynek i chętnie odda ,popatrz na starociach(rynek)to dobra żecz ,ja odkąd spróbowałam mielić pieprz kolorowy samemu tak już jakieś 3 lata niekupuję mielonego całkiem inny smak i zapach -polecam młynek może być starodawny ręczny
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
zawitka 18:50, 11 lut 2015


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Witaj dawno mnie nie było u Ciebie widzę że oranżeria jest już zielona skorupki to prawda że to doskonały wapń i dla ludzi i dla roslin Pozdrawiam i zaczynamy siać h ah ah
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
rozark 18:55, 11 lut 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
agnieszka_podpora napisał(a)
Dominiko ja wchodzę na stronę internetową Plantico lub legutko zaznaczan co mi się podoba klikam zatwierdzam i poszło robię to szybko żebym się nie rozmysliła .Masz rację bo jak ja wejdę do sklepu to po razy oglądam a na końcu rezygnuje.W tym rku zamawiałam nasiona z firmy plantico powyżej 50zł wysyłka gratis,ostatnio widziałam duży wybór nasion w brico marsze nasiona na taśmie( sałata marchew,pietruszka,buraczki i rzodkiewka,wszystkie w kilku odmianach w dobrej cenie 2,29).

hi, hi ja mam odwrotnie
omijam sklepy z daleka, bo jak już wejdę to wychodzę obładowana zakupami
ostatnio byłam w O tak zobaczyć czy nie mają czegoś ciekawego, wyszłam z zakupami nasion za 65zł i zastanawiam się po co mi 4 rodzaje petunii, 2 rodzaje złocienia ...... gdzie ja to wszystko wysieję i gdzie posadzę w tym swoim maleństwie?
Wchodzenia na strony sklepów internetowych absolutny zakaz sobie dałam!!
____________________
pozdrowionka
dora75 19:03, 11 lut 2015


Dołączył: 05 lip 2013
Posty: 171
Oranżeria jest moim marzeniem.

Pozdrawiam
____________________
Dora - Spacer po moim ogrodzie
horcia 19:30, 11 lut 2015


Dołączył: 18 paź 2014
Posty: 558
Agnieszko a pod jakie rośliny sypiesz skorupki z jaj. Ja zbieram je od jesieni z myślą o lawendzie, bo czytałam, że ona lubi ziemię wapienną. Czy dobrze myślę?
____________________
horcia Rewolucje w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies