Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Kindzia 11:03, 27 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogdzia napisał(a)
Moja synowa tak wszystko prasuje a ja całkowite jej przeciwieństwo. Na emeryturze e-musie tez koszul prasowac nie muszą bo najlepsze sa koszulki polo i polarowe.No może czasem od świeta ale ja sie tym nie zajmuję.


Tylko jak męża przekonać do noszenia polarowych??? Bo polo ma bawełniane (nie nosi do pracy), które prasuję oczywiście...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:03, 27 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
dominika_ napisał(a)
Przyłączam się Kasiu do świątecznych życzeń pogodowych


Oby nam się spełniły w tym roku
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
anna_g 11:32, 27 lis 2018


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Piękne... te róże... Giardina jest zjawiskowa, ale myślę, że Laguna będzie fajnym, mocniejszym akcentem kolorystycznym - nie mam obecnie za wiele koloru w ogrodzie.
Właśnie u Bogusi wyczytałam że będziecie się umawiać na zakupy - chętnie się podłączę
Ja wiem, że te Wasze e-My to nie mają wyjścia z drugiej strony to tak za bardzo to oni tego wyjście nie szukają tylko grzecznie w ogrodzie pomagają. Dzielne chłopaki.
Dzięki Kasiu.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Ewa777 13:56, 27 lis 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Już dziś będę miała kopce na różach Mąż wziął dzień urlopu na tę okoliczność
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Bogdzia 21:02, 27 lis 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kindzia napisał(a)


Tylko jak męża przekonać do noszenia polarowych??? Bo polo ma bawełniane (nie nosi do pracy), które prasuję oczywiście...


A Twój M jeszcze pracuje? Myślałam ze emeryt. No polarka do pracy nie ubierze to oczywiste, za to do ogrodu jak najbardziej.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ElzbietaFranka 23:41, 27 lis 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Kindzia napisał(a)


Ja też lubię dzieci Właśnie czekam na pierwszą dostawę ciuszków dla małej

Nie cierpię prasować...chociaż ostatnio mąż mi super prezent sprawił, stację parową. Łatwiej się prasuje...ale nie lubię w dalszym ciągu. Już mi się słabo robi, jak sobie pomyślę, że jak się na dobre na wieś przeprowadzę, to mi dojdzie pościel do prasowania. Tu mam magiel blisko...
U nas wszyscy bez alergii, mogę sobie pozwolić na szorstkie ręczniki. Masz mus, trudno.





Przed chwila skonczylam prasowanie. Stosy mialam i mam jeszcze. To jest najgorsza robota w domu. Mam kilka zelazek w domu i zadne samo nie chce prasowac.
Druga najbardziej odrzucajaca czynnosc to wkladanie i wyciaganie naczyn ze zmywarki tragedia dla mnie.

Kasiu w zeszlym roku u mnie podlewanie skonczylo sie w czerwcu u nas codziennie burze przechodzily i to jakie.
W tym roku sucho wiec trzeba podlewac mimo nawodnienia.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
boguslawa_ma... 06:35, 28 lis 2018


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Kindzia napisał(a)


Już patrzę co to za panienka. Chwilka

Rzadko u nas w szkółkach, widzę, że ją OBI miewa. To róża Harknessa. Zobaczysz jak się będzie sprawować


U nas w OBI w tym roku był duży wybór, ceny też...ta 30 zł kosztowała ,ale miała już kwiaty,tylko jak wsadziłam w taki upał to zaraz zwiędły i dopiero jesienią dała popis
Dużo róż było ale zawoskowane ,nie kupuje takich bo bardzo chorują
Laguna piękna ,ale mnie się podoba Alocha.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Kindzia 08:42, 28 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
anna_g napisał(a)
Piękne... te róże... Giardina jest zjawiskowa, ale myślę, że Laguna będzie fajnym, mocniejszym akcentem kolorystycznym - nie mam obecnie za wiele koloru w ogrodzie.
Właśnie u Bogusi wyczytałam że będziecie się umawiać na zakupy - chętnie się podłączę
Ja wiem, że te Wasze e-My to nie mają wyjścia z drugiej strony to tak za bardzo to oni tego wyjście nie szukają tylko grzecznie w ogrodzie pomagają. Dzielne chłopaki.
Dzięki Kasiu.

Laguny nie da się nie zauważyć, masz rację Na dodatek pachnie ładnie.

Dobra, będziemy głosić, że zamawiamy.

To też prawda, nie miga się od roboty ani jeden, ani drugi

Polecam się
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 08:43, 28 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ewa777 napisał(a)
Już dziś będę miała kopce na różach Mąż wziął dzień urlopu na tę okoliczność


Następny pomocny mąż
To już będziesz miała z głowy następną robotę przed zimą. To masz już wszystko zrobione? Możesz zapaść w sen zimowy Ewcia?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 08:44, 28 lis 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogdzia napisał(a)


A Twój M jeszcze pracuje? Myślałam ze emeryt. No polarka do pracy nie ubierze to oczywiste, za to do ogrodu jak najbardziej.


Pracujący emeryt Jeszcze jest za bardzo owsikowaty, nie da rady usiedzieć w domu. Mówił, że się czuje jak pomoc domowa...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies