Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

roma2 15:34, 18 sie 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
I najbardziej aktualne, czyli z zeszłego tygodnia (sorry za jakość tych i wcześniejszych też, robię jak umiem, a że nie umiem, to się cieszę, że są)









____________________
Komendówka
Makusia 15:34, 18 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
roma2 napisał(a)


No tak czasem bywa. Chęci do żartów mi wracają właśnie! Rodzina zdrowotnie się poprawia, starsza latorośl wraz z mężem i przy pomocy młodszej latorośli mają zająć się Dziadziuśkami. My wybywamy na wieś. Choć telefon przy tyłku trzeba będzie nosić w razie alarmu.


Nie zapytam, jak tam Córka, bo wierzę, że ten "względny" spokój i równowaga, zmierza w kierunku "cisza i spokój".
Pochwalę fotosiki przeglądowe- w pigułce cało lato
Romeczko jak ja się cieszę, że jesteś znowu! Pozdrowienia dla całej Twojej Familiji!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 15:36, 18 sie 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
roma2 napisał(a)
I niespodzianka z nawiezionej ziemi





Runianka na bank
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
roma2 15:39, 18 sie 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
MirellaB napisał(a)
Romka życzę Ci wszystkiego dobrego
Ale niespodzianka z nawiezionej ziemi. Podziwiam, że to wyrywasz. Ja bym chemią załatwiła

No tak mi mówią. Ale ja nie chcę. Chyba wolę sie utyrać do imentu, niż chemią lać. Chemię zostawiam na ostani ratunek, w razie chorób i szkodników.
A za życzenia dziękuję. Przydadzą się z pewnością!
____________________
Komendówka
roma2 15:41, 18 sie 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Makusia napisał(a)


Runianka na bank


Wariatuńcio! Za takie pola runianki dałabym się..., no..., właściwie nie wiem, bo nie poćwiartować .
____________________
Komendówka
roma2 15:52, 18 sie 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
I przyszły brzeziniak (trzy brzozy poszy do nieba i chyba im się spieszyło, bo w tydzień się zwinęły). Rudbekie rozmnożyłam wiosną, kolejne, kolejną wiosną, na perowskię nie zaglądałam w szkółkach, bo nie miałam czasu - zostawiam na przyszły rok). Miejsce dla nich to teraz przechowalnik siewek szałwi i przywrotnika, bo mam ich multum.





____________________
Komendówka
sylwia_slomc... 15:59, 18 sie 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
roma2 napisał(a)



W takim otoczeniu można zapomnieć o Bożym świecie....gdyby nie ten telefon przy tyłku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 16:00, 18 sie 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Rośliny sobie super poradziły, brzozy zostaw jeszcze w spokoju może wiosną odbija, może miały za sucho i zrzuciły liście Dla pewności można uciąć kawałek gałązki i sprawdzić czy żywa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Basilikum 16:31, 18 sie 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
ogrod leczy fajnie, ze pomogl
widoczki piekne a to z mgilka to juz rewelacja, chciaz mgly nie lubie.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Nallar 17:03, 18 sie 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Romciu, młodzi świetnie sobie poradzą, Ty zadbaj o siebie.
Buziole (takie zdrowe) przesyłam.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies