Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

roma2 19:58, 21 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Dziękuję za wszelkie dobre słowa. Potrzebne były! I są!
____________________
Komendówka
roma2 20:22, 21 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Kochani, ja wcale nie martwiłam się ogrodem. Tyle było powodów do zmartwień, że to był ostatni z nich. Trochę tylko żal mi, że kolejny rok mija, a ja prawie nic nie zrobiłam. Miałam sadzić od strony sąsiadów żywopłoty, a dopiero szykuję miejsce. I takich "miałam zrobić" jest mnóstwo.
Toszko ja nie mam co pokazywać, bo wszystko pokazane .
Bogdziu, rozumiem doskonale! Nigdy nie ośmieliłabym się komuś na forum zarzucać, że coś pominął. Ja piszę z kilkoma osobami i nie wyrabiam.
Sylwik kiedyś powędrujemy razem po Twojej przepastnej działce!
Haniu-Gruszeczko masz zaczarowany ogród już.
Anbu u Ciebie rośnie wszystko jak w książce zapisano (Toszka-pisz książkę!)
Asiu z podmiejskiego zdjęcia zlotu ptaka przydały się nie tylko Makusi. Ja dopiero teraz ogarnęłam Twó ogród. Ot! Ułomny umysł!
Ewuś- Nallar dopiero zacznę czytać co tam u Ciebie.
Iza u Ciebie już ogarniam, bo doszłam do szycia i wyszywania.
Kasiek z Bawarii no to już byłby skandal nie obejrzeć Twoich zdjęć! Wiem, ze czekałaś
Wani z bosymi stopami mam nadzieję, że będzie okazja się spotkać, bo chyba wielkie odległości nas nie dzielą. Czytam, że masz mega mocne wsparcie w projektowaniu.
Polinko byłam i widziałam. I cieszę sie ogromnie, ze ciski tak się utuczyły
____________________
Komendówka
roma2 20:34, 21 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Toszki jak kiedys już wspominałam, trochę sie boję, toteż parę "obrazków" z działki co ma być ogrodem, zapodam

Tak było w brzeziniaku przed koszeniem






____________________
Komendówka
roma2 20:37, 21 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Toszko! Derenie po których zapinkalałam kosiarką w maju, gdyż uznałam, że nie żyją

____________________
Komendówka
roma2 20:43, 21 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Cienisty na okrętkę







____________________
Komendówka
roma2 20:46, 21 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
I wielbiciel werbeny (zrobienie zdjęcia komórką to wyczyn chyba ponad moje siły, ale żeby nie było, próbowałam)







____________________
Komendówka
roma2 20:57, 21 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
W tym roku, pomna urlopu zeszłorocznego (dla przypomnienia-przez tydzień nic nie robiłam, odpoczywałam, kolejny tydzień zasuwałam jak motorek i klęłam na siebie, że tak późno zabrałam się za robotę), rozpoczęłam urlop z werwą. Chyba za dużą . Bo tydzień zasuwałam jak motorek, a na kolejny...zabrakło mi sił! Snułam się i narzekałam tym razem, że za szybko rozpoczęłam .
____________________
Komendówka
anka_ 21:23, 21 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Romciu twoje derenie to już fajne krzaczory się zrobiły. Mi też wreszcie udało się je upolować. Teraz będę z niecierpliwością zerkać do ciebie i oglądać swoje czy robią się fire. Twoje fajnie zagęszczone po kosiarce.

Wielbiciela werbeny zazdroszczę... Muszę zacząć swoje obserwować.

Super, że już jesteś.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
roma2 21:24, 21 wrz 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Z serii było jest. Przed urlopem



I po, choć niezbyt aktualne. Niebieski potwór jest na poddaszu, ale przydał się , bo po zdjęciu dziada z chwastowiska, kopanie było przyjemnością



Wyplewione, wyrównane i zasiane trawką.
To co pd domem, czyli "d..a i kamieni kupa" to przyszły taras na całej długości domu.
____________________
Komendówka
sylwia_slomc... 21:30, 21 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Romeczko pewnie, że powędrujemy
Przepiękną łąkę w brzeziniaku miałaś
I polowanie na fruczaka gołąbka udane
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies