Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

galgAsia 17:32, 28 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Romciu droga, a j pozwolę się przywitać po raz pierwszy oficjalnie , bo wcześniej po cichaczu Cię czytałam . A ponieważ ujawniłam się pod Twoją chwilową nieobecność - to teraz i Tobie się ujawniam.
Strrrrasznie skomplikowane powitanie mi wyszło... Tak czy siak - wpisuję się na listę bywalców I życzę samych dobrych dni
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
roma2 17:37, 28 lis 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
No, koleżanko! bajecznie się robi. Piękne rękodzieło powstało. Jeśli taki efekt jest przy braku weny, to strach pomyśleć, co będzie, kiedy wena wróci.


To efekt weny wcześniejszej. W tym roku nic nowego się nie podziało, nie chciało mi się nic, oprócz pilnowania tego co już jest. Jakoś te rozbiegane myśli, nie służą nikomu i niczemu. Stwierdziłam, że nic na siłę, bo padnę na pychol i nie wstanę. A tak, to kołyszę się w niemocy, ale coraz wyżej i wyżej łepek mam
____________________
Komendówka
roma2 17:42, 28 lis 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
mikina34 napisał(a)
Miło Ce widzieć Romciu, widoczki piękne, przy wszechobecnej aktualnie szarzyźnie miło jest wrócić do takich kolorowych wspomnień Jakby sie cieplej zrobiło, hmmmm, a nie, to herbatka
Pomyślności dla córci, dla Was i piesów


Dziękujemy! Przekazałam córce i piesom. Cieszę się, że mogłam na chwilkę przywrócić troche kolorków. Herbatka...zawsze!
____________________
Komendówka
roma2 17:47, 28 lis 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
mrokasia napisał(a)
Aaaaaaa, Roma się znalazła! Jak miło Cię widzieć . I od razu tyle kolorowych fot . Jak widać niektórym kwiaty potrafią wyrosnąć i na ugorze a ziemniaki na chwastowisku .
Oby te życiowe zakręty już się prostowały, córcia była szczęśliwa a piesy i Wy zdrowi.
Czy Filipek po oględzinach jakości obornika na przyszłej rabacie umył nogi przed zagrzebaniem się w kołderkę?

Ty się śmiej! Obszarniczko! Ziemniaki to nie mój wymysł, tylko zgapione. I działa. A te kwiatki na ugorze niesamowicie mnie kręcą (jakby to nie brzmiało ), bo niezwykła jest moc w tych niby delikatnych roślinach.
____________________
Komendówka
roma2 17:53, 28 lis 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
sylwia_slomczewska napisał(a)
Romeczko te duże liście na przyszłym tarasie powyrywaj z korzeniami bo z tego rosną rzepy. Strasznie upierdliwe jak się ubrania chwycą.


Sylwinko, ja wstawiłam te fotki, choć nie miały być wrzucone tu na forum. Zrobiłam zdjęcia dla siebie, bo fascynująca jest ta chęć możliwości przeżycia. Ja to wszystko zlikwiduję. Korzeni na bank nie wykopię, bo tam szydełka nie wbijesz (próbowałam!), a taki korzonek ma to w doopiiie. I rośnie. Powyrywam co sie da i jak głęboko się da (a głeboko nie da), przysypiemy piachem z przed domu, przykryjemy włókniną. I tyle.
____________________
Komendówka
roma2 17:58, 28 lis 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
galgAsia napisał(a)
Romciu droga, a j pozwolę się przywitać po raz pierwszy oficjalnie , bo wcześniej po cichaczu Cię czytałam . A ponieważ ujawniłam się pod Twoją chwilową nieobecność - to teraz i Tobie się ujawniam.
Strrrrasznie skomplikowane powitanie mi wyszło... Tak czy siak - wpisuję się na listę bywalców I życzę samych dobrych dni


No Kochana, ja się od jakiegoś czasu czuję Twoją dobrą znajomą, ponieważ przyjaciele Hani Gruszki, są moimi przyjaciołmi . I z wielkim zainteresowaniem śledzę Twoje zmagania z wgłebnikiem. I murem. Dziękuję, że zajrzałaś do obcej baby
____________________
Komendówka
roma2 18:01, 28 lis 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Wacku, obejrzałam Wasze egzotyczne podróże. Dziękuję, że zajrzałeś,
____________________
Komendówka
galgAsia 18:12, 28 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
roma2 napisał(a)


No Kochana, ja się od jakiegoś czasu czuję Twoją dobrą znajomą, ponieważ przyjaciele Hani Gruszki, są moimi przyjaciołmi . I z wielkim zainteresowaniem śledzę Twoje zmagania z wgłebnikiem. I murem. Dziękuję, że zajrzałaś do obcej baby

Romcia, jakiej obcej baby! Wszak sama powiedziałaś, że przyjaciele naszych przyjaciół... I skoro czujesz się jak moja dobra znajoma... to buźka
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 20:25, 28 lis 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Tak się od wczoraj czuję, jakby mi na Wigilię zjechał do domu dłuuuugo oczekiwany gość. Talerz był w gotowości i wreszcie stał się cud. Dobrze, że jesteś Romciu.

Bukiet dla Córci- to musiała być dla Ciebie wyjątkowa chwila.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kasiek 20:43, 28 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Romus...
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies