Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

roma2 22:24, 27 lis 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Z paru (nie pamiętam, cztery, pięć ziemniaków) wetkniętych w "kupę" chwastów, przysypaną skoszoną trawą. Zero podlewania. Nic a nic, ani odrobinę. Ani razu nie zbliżyłam sie z wodą, bo to był eksperyment. Zebrałam ziemniaczki. To pierwsze "wykopki", czyli wybieranie rękoma. Gdzieś tam wcześniej pokazywałam jak rosną w hałdzie chwastowiska.

Było więcej
____________________
Komendówka
roma2 22:26, 27 lis 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Ptaki domagają się jedzenia. A ciągle ciepło.

____________________
Komendówka
roma2 22:55, 27 lis 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
A tu, to co potrafi wyrosnąć w ekstremalnych warunkach. Przyszły taras główny . Zagęszczone podłoże, wysypane jakimś tam gruzem. Słońce dzikie, zero wody, no, tyle co z nieba (a dużo tego nie było). Oprócz werbeny, która ma się tam dobrze, pełno cudnych roślinek. Nie rozpoznałam jeszcze, co tam wyrosło, ale szkoda mi likwidować, a trzeba będzie. Ten zielony wąż co się tam na jakiejś fotce zplątał, to odpad, czyli nie wąż wodny

____________________
Komendówka
mikina34 09:15, 28 lis 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Miło Ce widzieć Romciu, widoczki piękne, przy wszechobecnej aktualnie szarzyźnie miło jest wrócić do takich kolorowych wspomnień Jakby sie cieplej zrobiło, hmmmm, a nie, to herbatka
Pomyślności dla córci, dla Was i piesów
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mrokasia 09:24, 28 lis 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Aaaaaaa, Roma się znalazła! Jak miło Cię widzieć . I od razu tyle kolorowych fot . Jak widać niektórym kwiaty potrafią wyrosnąć i na ugorze a ziemniaki na chwastowisku .
Oby te życiowe zakręty już się prostowały, córcia była szczęśliwa a piesy i Wy zdrowi.
Czy Filipek po oględzinach jakości obornika na przyszłej rabacie umył nogi przed zagrzebaniem się w kołderkę?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
sylwia_slomc... 11:31, 28 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Romeczko te duże liście na przyszłym tarasie powyrywaj z korzeniami bo z tego rosną rzepy. Strasznie upierdliwe jak się ubrania chwycą.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
roma2 17:22, 28 lis 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
anka_ napisał(a)
Ha, ha, ha... cudna fotka. Widać, że z zasięgiem mamy podobnie. Fajnie że się odezwałaś. A marazm kiedyś minie.
No minął, ten marazm, szkoda, że dopiero w listopadzie. Ale ja jak Ewa-Pszczelarnia, lubię te późno jesienne prace. Oborniczek, kompostowniczek itp...
____________________
Komendówka
roma2 17:24, 28 lis 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Gosiek33 napisał(a)
Dobrze Cię znowu widzieć, nawet w ekstremalnych warunkach

Gosiu, dziekuję. Ja wszystko widzę, nawet te zwichrowane belki . Cudnie działasz.
____________________
Komendówka
roma2 17:26, 28 lis 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Basilikum napisał(a)
Romus ale sie ciesze, ze jestes
Mocno tulam i klopoty przeganiam a sio, niech juz sie dobrze dzieje cmok cmok


Izabello, dzieje sie lepiej. Twoje uszytki oglądam, trzymam kciuki za pomyślność działalności. A ten Wasz okrąg...cudowności!!!
____________________
Komendówka
roma2 17:28, 28 lis 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Ogrodu w Monte Carlo nie przegrałaś. Cała jesteś, rękę do góry podnosisz, znaczy się, że chęć życia wciąż jest.
Durność z reguły jest w parze z dobrocią serca.
Nieustannie przesyłam dobre myśli.


Haniu Kochana, ja czuję te dobre myśli. Naprawdę!
____________________
Komendówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies