Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

Pszczelarnia 16:51, 23 gru 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Te babeczki to zapowiedź przyszłych wydarzeń, Romciu.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
anka_ 17:07, 23 gru 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Romciu gratulacje dla Rodziców i Dziadków tych malusienieczkich Chłopców (urosną ) . Ależ niesamowity prezent na Święta. I dużo, duzo zdrówka dla Wszystkich.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gruszka_na_w... 21:07, 23 gru 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Jaka piękna wiadomość! Szczęśliwości wszelakiej dla Was wszystkich. I tradycyjnie sił, bo będą potrzebne.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Anda 17:52, 28 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Gratulacje i życzenia zdrowia dla wszystkich zostawiam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
roma2 19:58, 28 gru 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Dziękujemy za gratulacje. Ciągle pełni obaw jesteśmy. Ale maluszki radzą sobie. Musi być dobrze. Musi. I już!
____________________
Komendówka
galgAsia 20:00, 28 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Cały czas ciepło myślę i dobre myśli ślę , ale to wiesz
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 20:09, 28 gru 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
roma2 napisał(a)
Dziękujemy za gratulacje. Ciągle pełni obaw jesteśmy. Ale maluszki radzą sobie. Musi być dobrze. Musi. I już!


To wcześniaczki?
Z pewnością są pod odpowiednią opieką.
Słucham Twego śpiewu. Brzmi jak Gloria!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
roma2 20:25, 28 gru 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Wcześniaczki. Maluśkie. Rodzice kangurują. I zaczęli im czytac bajki. Zaniosłam na szybko Kubusia Puchatka, bo głupia babcia nie przewidzaiła, że jak bajusie rozpadają się od czytania, to może być kłopot, bo trzeba pilnować dzieci, a nie rozpadających się książek! A u mnie bajusie w rozsypce od czytania. Po nowym roku wszystkie zaniosę do renowacji , taka oto motywacja!
____________________
Komendówka
roma2 20:28, 28 gru 2019


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
A tak tak Haniu, za chwilę zasłoń uszy, bo ja naprawde nie umiem śpiewać. Choć lubię. I ponoć śpiewać każdy może
____________________
Komendówka
galgAsia 20:29, 28 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Wiesz, ja też mam sporo książek z dzieciństwa po renowacji Miła sercu pamiątka
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies