Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

roma2 21:21, 20 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Mała Mi jest super. Będę rozmnażać, a resztę dokupię. Buziaki!
____________________
Komendówka
ewsyg 21:22, 20 lip 2016


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
No to wybaczam tatusiowi
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
roma2 21:25, 20 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
ewsyg napisał(a)
No to wybaczam tatusiowi



Wracam i wracam do Twoich jeżówek i liliowców. I chęci na nie mi się lęgną w duszy. Ale muszę się powstrzymać. Jeszcze!
____________________
Komendówka
wrobelki 21:32, 20 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Ja z żółtych polecam słoneczniczka miałam w ogrodzie teraz został przeniesiony bo rósł na frontowej, a tam już na niego miejsca nie ma. U mnie tez już światełka migają "próbnie" co prawda ale zawsze to jakaś zmiana
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
roma2 21:36, 20 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
wrobelki napisał(a)
Ja z żółtych polecam słoneczniczka miałam w ogrodzie teraz został przeniesiony bo rósł na frontowej, a tam już na niego miejsca nie ma. U mnie tez już światełka migają "próbnie" co prawda ale zawsze to jakaś zmiana


Wielgaśny rośnie, ale co ważniejsze ponoć nie lubi sucho, bo gorzej kwitnie, a tam mój wymarzony zgajnik brzozowy już wyrasta
____________________
Komendówka
Makusia 21:39, 20 lip 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Roma mój Syn twierdzi..że będzie żył "trylion lat" więc jest taka szansa. Mordor zostanie okiełzany! A jeśli chodzi o eMa to mój też w kategorii, wieczny brak czasu, choć ja uważam, że chęci, bo jak już ma coś zrobić z ogrodzie snuje się tak przeraźliwie, że mnie od razu nerw łapie
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
wrobelki 21:46, 20 lip 2016


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
U mnie na moim piasku (teraz wymienianym na lepsze) rósł tak na 1,2m i cały w kwiatach był nigdy nie był podlewany. Jak jutro będzie pogoda i poczuje się lepiej to zrobię Ci zdjęcie po przeniesieniu na jeszcze gorszą ziemię (przenosiłam jesienią) Tylko on się sam wysiewa/rozrasta nawet jak wykopałam dokładnie to i tak gdzieś tam odrósł (mam nadzieję że się nie pojawi w Vanilkach jak feniks). Choć mi się podoba to tam go nie chcę. Tak samo miałam z orlikiem jak już się w rabaty pozbyłam to między kostką w chodniku wyrósł

____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
roma2 11:27, 22 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Znów mnie wywożą , zabieram Flipka uszatego i spadam do niedzieli, chyba, że rodzina o mnie zapomni i nie odbierze . Pozdrawiam Wszystkich serdecznie zza dziury, która ma być stawem.



____________________
Komendówka
eda 14:44, 24 lip 2016


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
roma2 napisał(a)
Znów mnie wywożą , zabieram Flipka uszatego i spadam do niedzieli, chyba, że rodzina o mnie zapomni i nie odbierze . Pozdrawiam Wszystkich serdecznie zza dziury, która ma być stawem.





kurcze tyle siem napisałam i mi uciekło beeee ale to nic piszem znów ...Romuś co tam u Cię? zostawili na działce? w stawie czy co ? pisałaś ze wiaderko czerwone napełnione cieszę się bardzo ja czekam na pogodę bo znów mam zielony basen dla dzieciaków mus zmieniać wodę, dobrze że piątek był super to dzieciaczki się po chlupały a jak ja wymieniam to nadchodzi pora deszczowa hiii piesio śliczny taki słodki Podziwiam Twoje krajobrazy no i cudne szukanie nazwy kwiotka rudbekia śliczna jest jak jej dużo to super efekt jest ja nie mam niestety no cóż nie da się mieć wszystkiego i miejsca już nie ma u Ciebie będę podziwiać daj znać jak staw będzie lubię takie klimaty
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
roma2 21:36, 24 lip 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Edo z Rancza , dobrze, że się odzywasz. Córka po mnie przyjechała (choć właściwie nie byłam zbyt dociekliwa i nie pytałam, czy pamiętała o mnie czy o czy o swoim piesku ) Na staw poczekamy razem.

Edit: Edziula! Wiaderko czerwone znów rozpaczliwie czeka na wodę.
____________________
Komendówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies