Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Mirelli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Mirelli

MirellaB 13:15, 10 maj 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Johanka77 napisał(a)



To jest bajka!

Bajka z zeszłego roku. Teraz czekam na iryski. Może zdąży się duet ponownie zgrać
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 13:17, 10 maj 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
paulina_ns napisał(a)


Dam jej jeszcze szansę, podoba mi się i szkoda wywalać. No coś Ty? Nuda co roku to samo? Ja jak patrzę na zdjęcia z tamtego roku jestem w szoku, jak wszystko potrafiło podrosnąć, fajnie mieć później takie porównania.

Hihi czytam,że chcesz kolory wprowadzać u siebie? zmienna kobitka z Ciebie mi jakoś w tym roku wyjątkowo póki co wszystko pasuje, nie wymyślam za dużo, chce w końcu roślinom dać podrosnąć, a nie co chwile je przesadzać. Zresztą mam już taki ścisk na rabatach,że ciężko coś zmienić no i jeszcze na jesień zblokowałam się tulipanami, może i lepiej

Od początku Ci pisałam, że za dużo przesadzasz roślinki
Szybko wszystko rośnie, u mnie też ścisk, zmiany wprowadzam tylko tam gdzie rośliny mi wypadły
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Iwk4 22:19, 10 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
MirellaB napisał(a)

... zmiany wprowadzam tylko tam gdzie rośliny mi wypadły

Mi wypadły lawendy. Zła jestem, bo miało być 6 poduch, taki miałam plan, bez przesadzania, a 3 jakieś mizerne po przycięciu. Wymieniłam na stipę. Nie będę dokupywać roślin, które sobie nie radzą ...
____________________
Ogródek Iwony II
zawitka 07:32, 11 maj 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14064
Piękna kalina moją wielką wycięli całkiem dobrze że u siebie odsadziłam .Cudownie zakwitła Ci azalka .Pozdrawiam ;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
kasja83 10:15, 11 maj 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Iwk4 napisał(a)

Mi wypadły lawendy. Zła jestem, bo miało być 6 poduch, taki miałam plan, bez przesadzania, a 3 jakieś mizerne po przycięciu. Wymieniłam na stipę. Nie będę dokupywać roślin, które sobie nie radzą ...

Twarde prawo natury
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
paulina_ns 20:21, 11 maj 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Mirelka przesadziłam swoje ID zobaczymy jak teraz spodoba jej się nowe miejsce
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
_Martini_ 20:46, 11 maj 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Kiedy w drodze do pracy mijam teraz ogród z tamaryszkiem to od razu przypomina mi się Twój Nie mam u siebie, ale ładny jest
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
MirellaB 09:19, 12 maj 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Iwk4 napisał(a)

Mi wypadły lawendy. Zła jestem, bo miało być 6 poduch, taki miałam plan, bez przesadzania, a 3 jakieś mizerne po przycięciu. Wymieniłam na stipę. Nie będę dokupywać roślin, które sobie nie radzą ...

Iwonko pamiętam jak 3 lata temu Monika Berbetka "Borówcowy" na zakupach w szkółce dziwiła mi się jakie rośliny mam spisane do kupienia. Połowę z mojej listy mi nie polecała. Nie pamiętam już jakie, bo ja dopiero zaczynałam przygodę z ogrodem na poważnie i najchętniej bym wszystko chciała. W każdym razie zapamiętałam jej słowa, żebym wybierała rośliny, które nie są wielce wymagające i dobrze rosną, a nie każdego roku wymieniać jedne na drugie, bo padły, albo są zwyczajnie nieatrakcyjne. Dopiero po dwóch latach wzięłam jej słowa sobie do serca. Teraz staram się jak najmniej wymieniać, kupuję rozsądnie

Wczoraj byłam w szkółce bylin, oszskev można od tego asortymentu. Dumna jestem z siebie, bo pamiętam jak na początku piętrowo rośliny ustawiałam w bagażniku i na siedzeniach, a teraz dwie skrzyneczki i koniec
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 09:22, 12 maj 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
zawitka napisał(a)
Piękna kalina moją wielką wycięli całkiem dobrze że u siebie odsadziłam .Cudownie zakwitła Ci azalka .Pozdrawiam ;d

Kalina faktycznie pięknie kwitnie. Jest szansa, że dołącza do niej iryski i wówczas będzie ładne zestawionko
Jakoś dziwnie w tym roku rośliny mi kwitną. Oglądam zdjęcia z zeszłego sezonu to przez cały maj kwitły mi tulipany, a w tym roku w maju już praktycznie wszystkie przekwitły

Kalina z iryskami zawsze razem dawały pokaz, a teraz czekam
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 09:26, 12 maj 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
kasja83 napisał(a)

Twarde prawo natury

Z jednej strony się cieszę, że wypadły, bo jest miejsce na inne, a z drugiej jestem zła, bo znowu to dłubanie w kamyczkach
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies