Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Anusia 08:08, 19 maj 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Zwiedzanie kończymy w Refektarzu zimowym. W tak krótkim czasie udało się sporo zobaczyć.
Łącznie zrobiliśmy ponad trzysta zdjęć.







____________________
Skandynawia po krzyżacku
olga80 08:50, 19 maj 2019


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Aniu dawno ni byłam w Twoim ogrodzie z roku na rok piękniej.Bardzo podoba mi się zielnik Pozdrawiam
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Anusia 09:01, 19 maj 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Magleska napisał(a)
Aniu
wpadłam zostawić same pochwały ślicznie masz …..taras i mebelki super ,ławeczka mężowa też …


konwalie -nie mam żadnej ...a tak bardzo lubię ich zapach -koniecznie muszę zakupić


Wiedz,że często zaglądam ,ale nie zawsze słowa zostawiam -bo z telefonu nie cierpię pisać

Miłej Niedzieli


Magda z tymi wpisami to tak jest u mnie podobnie. Przeglądam wątki incognito

Konwalie wpadły w moje ręce przez przypadek. Miejscówkę mają mniej reprezentacyjną. Potrzebują cienia. Za dużo go u mnie nie ma. Docelowo pójdą między świerkami jak one bardziej podrosną.



____________________
Skandynawia po krzyżacku
justa35 09:08, 19 maj 2019

Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 207





Cudne, marzenie po prostu. a i reszta ogrodu świetnie się prezentuje ( i tak po cichutku z ukrycia troszeczkę zazdroszczę )
Anusia 09:10, 19 maj 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Katkak napisał(a)
Uwielbiam to zamczysko. Byłam 3 razy i chcę wrócić z dziećmi jak ciut podrosną,bo teraz tyle zwiedzania dla Nich to za duźo. Choć chyba jest też wersja zwiedzania dla dzieci.


Kasia klimat niesamowity. Normalnie w dzień zamek robi wrażenie a nocą podświetlane mury, kręte schody i krużganki. Czuję niedosyt i na pewno wybierzemy się niebawem ponownie. Wersja dla dzieci pewnie jest ale to trzeba dopytać się o szczegóły w informacji. Dam znać jak będę coś wiedziała.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 09:17, 19 maj 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
olga80 napisał(a)
Aniu dawno ni byłam w Twoim ogrodzie z roku na rok piękniej.Bardzo podoba mi się zielnik Pozdrawiam


Dziękuje Tereniu. Zielnik zobaczymy jak się sprawdzi. To mój pierwszy. E-M miał natchnienie W zasadzie projekt dojrzewał od zeszłego roku. Kolor dobrałam osobiście.

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 09:23, 19 maj 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
justa35 napisał(a)





Cudne, marzenie po prostu. a i reszta ogrodu świetnie się prezentuje ( i tak po cichutku z ukrycia troszeczkę zazdroszczę )


Kochana jeszcze dużo pracy. Jak do tej pory udało mi się zagospodarować docelowo właśnie tę południową stronę. Na innych częściach jeszcze nastąpią zmiany a i mam jeden 'mordor' do zrobienia.

Róże na murku.

____________________
Skandynawia po krzyżacku
justa35 09:30, 19 maj 2019

Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 207



No dobra "mordoru" nie zazdroszczę, ogromu pracy no tylko odrobinkę
Pozdrawiam ze słonecznego - na razie - Ryczowa
anabuko1 19:30, 19 maj 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23540
Anusia napisał(a)





Cudny ten lilak.Az chce sie go mieć
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
gobasia 09:02, 20 maj 2019


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Aniu..ogród coraz dojrzalszy,ładnie się prezentuje

Zamek w Malborku zwiedzałam aż 40 lat temu..kurcze!! dawno to było

Wczorajszy dzień spędziłam w Toruniu...piękne stare miasto

____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies