Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

GosiaJoanna 12:49, 21 maj 2019


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Zamek zachwyca za każdym razem, kiedy tam jestesmy.
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
ren133 23:15, 22 maj 2019


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Anusia napisał(a)
Dzisiejszy poranek na Żuławach mrożny. Na szczęście na noc przykryłam bazylię. Żyje.
Każda roślina dostała swoją tabliczkę.




Fajny pomysł z tymi skrzyneczkami na zioła ... zrealizowałaś coś o czym ja się nagadałam i na tym się skończyło

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Urszulla 01:53, 23 maj 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21813
Anusia napisał(a)
Dzisiejszy poranek na Żuławach mrożny. Na szczęście na noc przykryłam bazylię. Żyje.
Każda roślina dostała swoją tabliczkę.





Piękne te tabliczki na skrzyneczkach sami robiliście napisy? U mnie zioła zawędrowały między kwiatki bo nie mam w warzywniku przekopanego miejsca na nie.

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Katkak 05:40, 23 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Aniu tabliczki świetne. To Wasza robota?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anusia 09:58, 23 maj 2019


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Odpowiem zbiorowo, bo ordzam od poniedziałku w ogrodzie z przerwami bo pada deszcz.
Ania anbuko lilak bardzo mi się podoba. Dostanę jeszcze w kolorze fioletowym od sąsiadki teściowej.

Gabosia- dziękuję za pochwały. Zamek piękny to tylko niewielki fragment tego co jeszcze można zobaczyć. Warto sobie przypomnieć tym bardziej,że od 2016 roku możemy oglądać odrestaurowany kościół zamkowy NMP. Wcześniej była to ruina. W latach 60-tych położono strop i odbudowano dach. Obiekt do końca roku 2000-go nie był udostępniany.

Gosia-Joanna wiesz widzimy się w lipcu

Reniu cieszę się, że skrzynie spodobały się. Zimą przyszło mi wiele pomysłów do głowy. Ech wszystko zależy od środków a i po drodze wydarzyło się wiele nieoczekiwanych rzeczy.

Ula tak napisy e-M robił grawerem.

Kasiu tak tabliczki robił e-M. Chce zrobić stolik kawowy takie połączenie drewna z żywicą. No i tak graweruje, właściwie uczy się bo coś tam chce jeszcze zrobić.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Katkak 10:15, 23 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Niesamowity zdolniacha z Twojego męża, tabliczki rewelacyjne
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ElzbietaFranka 11:02, 23 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13872
Aniu jestem

Juz masz ladnie zagospodarowane. Piszesz, ze jeszcze duzo do zrobienia. Przy realizacji ogrodu trzeba myslec powoli bo potem niepotrzebnie przesadzanie.
Praca w ogrodzie to wiecznosc nigdy nie ma oddechu szczegolnie o tej porze. Popadalo i trzeba pielic zalew chwastow. W niedziele hakowalam jade dzisiaj pewnie znowu zachwaszczone.

Aniu twoj eM to zlota raczka. Podpatrzylam pomysl doniczkowy moze i ja zrobie sama narzedzia mam.
W zamku bylam jak mialam 12 lat na koloniach nad morzem i zrobili wycieczke.
Bardzo przezylam film Krzyzacy jak mialam 8 lat wiec wspomnienia wrocily.

Dziekuje za odwiedziny.

U nas pogoda zmienna codzienni kilka ulew 15 minutowych jest cieplo, parno. U nas byla duza susza wiec woda ma gdzie wsiakac. Nie jest zle.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
GosiaJoanna 12:55, 23 maj 2019


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Ania ja zamawiam u Szwagra takie tabliczki ....Grzesiu zrobisz?
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
GosiaJoanna 12:56, 23 maj 2019


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Katkak napisał(a)
Niesamowity zdolniacha z Twojego męża, tabliczki rewelacyjne

To prawda Szwagier to czlowiek orkiestra zreszta Ania też
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
MirellaB 13:03, 23 maj 2019


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Anusia napisał(a)


Mirella oczywiście to dzieło e-Ma.

Rabaty nie są takie czyste. Teraz po deszczu wszelkiej maści ziele wyłazi. Właśnie jest po burzy. Miałam takie większe wypielić.
Ostróżki co roku u mnie dość ładnie startują. Myślę o dokupieniu pełniejszych. Pamiętam, że takie miałaś jasno fioletowe. Coś mnie naszło na nie.

Brawo dla męża

Tak mam taką ostróżkę - dobrze pamiętasz. Ona akurat wysoka rośnie do 2 metrów, muszę ją palikować. Jak zakwitnie to wstawię dla Ciebie jej fotkę.
A ja czekam na Twoje ostróżki

Smagliczka u mnie coraz gęściej zakwita. Ilekroć na nią patrzeć wspominam o Twojej pięknej
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies