Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Agatorek 21:28, 06 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Agi2006 napisał(a)


Hej Agi . Przyszłam do Ciebie już nie pamietam od kogo . I teraz żałuję, że tak późno. Ale lepiej późno niż wcale .

Przepięknie masz, po prostu CUDOWNIE

Z czasem będzie tak pięknie i z tyłu domu .
Pozdrawiam
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agi2006 08:08, 07 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Wiolka5_7 napisał(a)
Aga pięknie masz na froncie i przy tarasie jak tyły zrobisz w takim stylu to ogród będzie przeboski !

Mój ogród powstawał przez kilka lat, więc to nie tak hop siup. Ale fajne były te lata planowania ,zmieniania,tyrania teraz już tylko kosmetyka i podziwianie Ty też się doczekasz i będziesz z siebie dumna


Wioluś no powiem Ci , że ja walcze z ogrodem już od 2012 r. , więc jak na efekty po 10 latach to niewiele zdziałałam... Ale po drodze były rożne przeszkody ....w końcu to życie... Tak więc czekam na te , jak to określiłaś, "kosmetykę o podziwianie"
A na razie planowanie
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 08:11, 07 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Martka napisał(a)
Agi, opis trafiony w dziesiątkę! Nic dodać, nic ująć. Ostatnio zaczęłam nazywać ogród, parafrazując nazwę pewnego filmu, "Nasz magiczny Psychiatryk".


Marta chyba dla wielu z nas ogród jest taką "magiczną lecznicą" choć niejednokrotnie daje w kość ....
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 08:42, 07 lip 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Agatorek napisał(a)


Hej Agi . Przyszłam do Ciebie już nie pamietam od kogo . I teraz żałuję, że tak późno. Ale lepiej późno niż wcale .

Przepięknie masz, po prostu CUDOWNIE

Z czasem będzie tak pięknie i z tyłu domu .
Pozdrawiam


Witaj moja imienniczko Miło Cię gościć Dziękuję za miłe słowa. Zauważyłam, ze nie jesteś pierwszą forumowiczką, ktora cytuje to zdjęcie. No mi tez sie to miejsce z murkiem bardzo podoba i żałuję ze tego typu małą architekturę mam tylko przed domem . No ale układanie takich murków jest baaaardzo pracochłonne i mąż już nie zdecydował się na ten materiał z tyłu za domem. A szkoda. Będę musiała te moje betony jakoś odczarowac albo zaczarować
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Judith 23:33, 07 lip 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9927
Agnieszko, betonów nie musisz odczarowywać, one są piękne same w sobie . Zostaw je takie surowe - będzie pięknie .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agatorek 09:44, 08 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Można też je pomalować
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Johanka77 10:56, 08 lip 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Nie maluj! Piękne są!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Rojodziejowa 12:47, 08 lip 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8481
Jedynie co to pomyśl o impregnacji. Ja też to muszę zrobić, bo robią się takie zacieki nieładne.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Joann 13:18, 08 lip 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Też jestem za tym, żeby nie malować
____________________
Joanna Ogród długi
olciamanolcia 13:46, 08 lip 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
Z tą impregnacją to tez ostrożnie - robią się plamy a u mnie dodatkowo zacieki bo KTOŚ Mądry wpadł na pomysł pozbycia się wykwitów wapiennych i spieprzył całą donice na początku raziło po oczkach ale teraz nie zwracam uwagi
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies