Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

popcorn 21:55, 05 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Hihihi zobaczymy szczerze mówiąc to nie mam gdzie dołować. I lenia też mam. I jak te tulipany wymarzną to płakać nie będę

Też bym pojeździła na nartach. Może w ferie no i teraz mam blisko w góry!!! Na weekend można wyskoczyć

Pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Sebek 22:15, 05 lis 2017


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mus sie znowu na ogrodowiskowe narty zgadać A Szczyrk to dobry kierunek, sam jestem ciekaw co tam natworzyli

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Nikita 03:10, 06 lis 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
No widzę, że plan wycieczki powoli wdrażany jest w życie.
Weekend ogródkowy też był, tulipany zadoniczkowane.
Plany narciarskie też są...jednym słowem dajesz sobie radę, żeby nie powiedzieć, że "wymiatasz" kobieto !!!!
A tęsknisz troszkę za nami? Znaczy za ekipą łódzką?
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 03:18, 06 lis 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Carola dostałam od ciebie kiedyś taką hostę.


Podpisaną mam ją jako MARGIE'S ANGEL Niestety to nie jest ta hosta. Nie masz gdzieś w swoich zapiskach/pamięci co to za jedna. Na moje nieszczęście host o takim wybarwieniu jest najwięcej, więc żeby ją zidentyfikować szukania mam na całą zimę.
Buziaki przesyłam.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 05:26, 06 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Sebku, koniecznie! Fajnie że teraz mam blisko


Madzia, brakuje mi Was strasznie przyjedziecie na wiosnę? Nie będzie czego oglądać, ale zdjęcia i wrażenia z Azji nowe będą

Poszukam tej hosty. W ciągu dnia Ci napiszę, oki?

Buziole
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 07:43, 06 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia, to najprawdopodobniej Queen Josephine

Ewentualnie z podobnych miałam jeszcze Carousel i Arc de Triumphe, ale raczej królowa.

buźki
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 09:08, 06 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Mniam mniam

https://nowoczesnastodola.pl/parterowe/domek-plazowy-jackson-clements-burrows-architects
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 10:06, 06 lis 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Carola ogromny kłopot mam żeby "rozkminić" tą hostę. Moja Queen Josephine rośnie na tej samej rabacie (więc to samo nasłonecznienie) co wyżej wspomniana NN i wybarwia swój margines na kremowo-żółty kolor. Hosta NN jest dwa razy większa od królowej i ma ewidentnie biały margines. Czyli doopa.
Sprawdzałam już też Carousel i Arc de Triumphe. Pierwsza jest za bardzo pomarszczona a druga ma falbankę na brzegu liścia, więc też to nie one.
Może to jakieś nabytek od sąsiadów albo prezent od którejś z dziewczyn...nie kojarzysz? Na pewno mam ją od ciebie.
Myślałam że to może literówka Magrie's Angel pomylona z Megan"s Angel ale też mi coś nie pasi.
Pomocy...siedzę już nad nią kilka dni.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 14:21, 06 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hihi

nie, Madzia, to hosty kupione w Rzgowie i podpisane. Mam listę tych które od nich miałam chyba że jeszcze inną dopasujesz??? Chyba że oni pomylili, ale nie wydaje mi się... chyba że rzeczywiście to była NN od kogoś i wtedy nie dopasuję ni cholery...


- August Beauty
- Carousel
- Great Expectations
- Lemon Delight
- Queen Josephine
- Snowy Lake
- Whirlwind Tour
- Sum and Substance
- Sweet Home Chicago
- Big Daddy
- Ars de Triomphe
- Chantilly Lace
- Margie's Angel
- Tea and Crumpets
____________________
Mój nowy ogródek
AgataP 20:33, 06 lis 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Karola cisy kupowałam stacjonarnie niedaleko siebie - 27 zł, ale widziałam też po 17 ale fastigiaty i niższe - te też kupię ale wiosną, a na dłuższy żywopłot kupie kopane, bo mam 10 metrów do obsadzenia pewnie z tego samego źródła co dziewczyny
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies