Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

adkawi 11:33, 21 kwi 2019


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Janko pieknie u Ciebie.U mnie susza straszna musze lac wode.Janko ta magnolia black tulip to ma taki waski pokroj?Taka to bym jeszcze gdzies upchneła . Nie mam jeszcze u siebie zadnej.Za malo miejsca , bo to pewnie dosc duze drzewa rosną.Musze sadzic u siebie albo kolumnowe albo szczepione .
____________________
Adrianna
Gosia_S 07:56, 22 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2014
Posty: 395
Pięknie tu, i tyle roślin cieszy oko. Miło popatrzeć, ryle się dzieje
____________________
Gosia - ...marzy mi się ogród...
oliwka 11:06, 22 kwi 2019


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Janko piękne te magnolie. Będę częściej podglądać u ciebie róże jako, że zakupiłam kilka nowych egzemplarzy na balkon. Bogatsza w doswiadczEnia i z większą pokorą skupię się w tym roku na tych kwiatach
Janko a czy możesz mi napisać na priva gdzie zamawialas pergole do ogrodu?
Czy jesteś zadowolona z montażu?
P.S. przepiękny wianek kupiłaś - niezwykle energetyczny
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
Zagajanka 20:53, 22 kwi 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Poppy napisał(a)
Janeczko, slicznie i wiosennie u Ciebie.
Nie bede sie zgadywac, ktora roza bedzie pierwsza u Ciebie, zbyt wiele ich masz

Wiosna się rozkręciła na dobre

Jeszcze trochę Kiku z dzisiaj:







Co do pierwszej różyczki, jak prawie co roku, prawdopodobnie będzie to Viridiflora

____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
frezja 21:03, 22 kwi 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Kiku urocze
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Zagajanka 21:03, 22 kwi 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
adkawi napisał(a)
Janko pieknie u Ciebie.U mnie susza straszna musze lac wode.Janko ta magnolia black tulip to ma taki waski pokroj?Taka to bym jeszcze gdzies upchneła . Nie mam jeszcze u siebie zadnej.Za malo miejsca , bo to pewnie dosc duze drzewa rosną.Musze sadzic u siebie albo kolumnowe albo szczepione .

Black Tulip jest rzeczywiście dosyć wąska. Z tego co czytam, może mieć do 2 metrów na szerokość i tak 3-4 wysokości, więc powinna u Ciebie się zmieścić. Tylko koniecznie na stanowisku osłoniętym! U mnie ona cierpi z powodu stale wiejących wiatrów, ale jak ją sadziłam, to oczywiscie nikt mi o tym wtedy nie powiedział...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 21:13, 22 kwi 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Gosia_S napisał(a)
Pięknie tu, i tyle roślin cieszy oko. Miło popatrzeć, ryle się dzieje

A dzięki, dzięki za miłe słowo

Jeszcze para miłych widoczków w takim razie, ale też i niewypały tulipanowe...

Tu miały być różowe tulipany zamiast czerwonych ale Biedra na jesieni sprzedawała chyba wszystkie pomylone odmiany, bo na co nie popatrzę, wszystkie nowe nabytki są zupełnie nie tym co bym się spodziewała...



A te różowe to miały być Purple Pion:



A tu za kwitnacą tawułą wyłażą jakieś pojedyncze fiolety zamiast Queen of Night...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 21:19, 22 kwi 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
oliwka napisał(a)

Janko a czy możesz mi napisać na priva gdzie zamawialas pergole do ogrodu?
Czy jesteś zadowolona z montażu?
Oliwko, ale o jaką pergolę chodzi, bo ja chyba żadnej nie mam?
Mam taras, mam drewutnię i płot drewniany w dwóch miejscach, ale pergola to nie u mnie...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 21:22, 22 kwi 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
frezja napisał(a)
Kiku urocze

To prawda
Ale tak ciepło szybko się zrobiło, że Kiku już ma spore listki, co trochę burzy efekt różowej chmury...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
asiak 21:25, 22 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Przepiękne magnolie i cała reszta również
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies