Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 12:31, 06 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Anusia napisał(a)


Bardzo energetycznie. Porcja deszczu jak najbardziej sprzyja rodkom i nie tylko. No przecudnie i takie okazy.


Ausia, deszcz był bardzo potrzebny, teraz już zaczyna go znow brakować, już podlewam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 12:35, 06 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
paniprzyroda napisał(a)
Wszystkie zdjęcia pokazują przepiękne okazy roślin. Może moje kiedyś też takie będą


będą , będą, jak nie będziesz cięła tylko pozwolisz im rosnąć. Najgorsze teraz mnie czeka, obrywanie przekwitłych kwiatów
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 12:46, 06 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Bogdzia napisał(a)
Ależ pokaz z tych rh, przecudne.


Rh to najmniej kłopotliwe rośliny, nie chorują, są piękne jak kwitną ale i jak są zielone. Ja je bardzo lubię gdy nie kwitną,

dzisiaj Golden Celebration






____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 12:53, 06 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Pat Austin



CPM


Westerland


I róża piżmowa Buff Beauty
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 13:01, 06 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Rhapsody in blue



Blue for You


Chippendale


Gipsy Boy , nie jest czerwona, bardziej burgundowo fioletowa

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
paradas 13:08, 06 cze 2019


Dołączył: 03 paź 2018
Posty: 432
Te pomarańczowo-koralowe róże są piękne! Dobrze że podałaś odmiany, zapisuję
Mogłem pomyśleć o tej rabacie różanej w tamtym roku, byłoby pięknie jak u Ciebie
Sonka 15:46, 06 cze 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2264
Mirko, tak masz zastawy, najpiękniejsze zastawy ogrodowe, patrzę i patrze na zdjęcia. Wszystko takie energetyczne, kolory powalają.Ja takich ładnych nie mam. Azalie zaczęłam sadzić dopiero 3 lata temu i nie mam ich zgranych kwitnieniem, więc co , znów mam je przesadzać? Kolorów też nie mam takich ładnych jak Ty.Czekałam na fotkę z perspektywy na ogrodzenie, przed którym rosna rodki, te największe, plis jak masz.Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
mirkaka 22:12, 06 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
paradas napisał(a)
Te pomarańczowo-koralowe róże są piękne! Dobrze że podałaś odmiany, zapisuję
Mogłem pomyśleć o tej rabacie różanej w tamtym roku, byłoby pięknie jak u Ciebie



Pat Austin jest piękna ale bardzo nietrwała, jutro już będą główki zwieszone, nie wiedziałam o tym jak ją kupowałam, ale i tak nie żałuję, bo uwielbiam jej kolor, u mnie rośnie pod ścianą domu, od zachodu, po południu jest tam gorąco, zwłaszcza w w taką pogodę jak teraz, więc jeśli chcesz ją kupić to posadź w chłodniejszym miejscu, może w półcieniu
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
marba 22:30, 06 cze 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Ale masz piękne te róże. Co jedna to piękniejsza. I jakie zdrowiutkie.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
mirkaka 22:30, 06 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Sonka napisał(a)
Mirko, tak masz zastawy, najpiękniejsze zastawy ogrodowe, patrzę i patrze na zdjęcia. Wszystko takie energetyczne, kolory powalają.Ja takich ładnych nie mam. Azalie zaczęłam sadzić dopiero 3 lata temu i nie mam ich zgranych kwitnieniem, więc co , znów mam je przesadzać? Kolorów też nie mam takich ładnych jak Ty.Czekałam na fotkę z perspektywy na ogrodzenie, przed którym rosna rodki, te największe, plis jak masz.Pozdrawiam serdecznie.


Krysiu, mój aparat trochę podkręca kolory poza tym zniekształca kolory. Nie potrafię go ustawić żeby były naturalne i prawdziwe, burgund zmienia na czerwień,
ciemny fiolet wyjaśnia, itd Najbardziej prawdziwe to te pomarańcze

Moje azalie też nie kwitną jednocześnie, najdłużej kwitnie Christopher Wren i pontyjska bo najwcześniej zaczynają i jest jeszcze zimno, reszta w te upały jest już w trakcie przekwitania, szkoda bo wiele kwiatów mam przypalone słońcem .
Rh też nie wytrzymują tych temperatur, już mają płatki kwiatów poparzone od słońca
Nie wiem o jaką perspektywę prosisz ? Takie zdjęcie chyba wstawiłam?

O to chodzi ? to z przed upałów wczesnym rankiem





no to masz całą serię
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies