Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Sonka 08:14, 07 cze 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2267
Bosze, cudnie, miałam na myśli zdjęcie, taki rzut z oddali na płot z dużymi okazami.Wszystko masz wyjątkowe.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
mirkaka 21:58, 07 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Krysiu, może o te ujęcia chodziło?



rabaty różane zaczynają kwitnąć




____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 22:10, 07 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
bez Ewa



Pastella


Takie cudo kupiłam, pod nazwą Shirley Temple, ale to pomyłka, bardziej pasuje do Scarlett O'Hara



____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 22:21, 07 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
A ten kawałek na razie bardzo spokojny


Charles Austin


bardzo spodobały mi się te czosnki



namiastka warzywniaka
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
ryska 22:50, 07 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Wspaniały ogród, wszystko mi się w nim podoba.
Beautiful Bride mam na liście zakupowej
Super zamaskowałaś kalfasy. Moje takie brzydkie ale pomidory, papryki i bakłażany rosną w nich znakomicie.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
mirkaka 08:43, 08 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
ryska napisał(a)
Wspaniały ogród, wszystko mi się w nim podoba.
Beautiful Bride mam na liście zakupowej
Super zamaskowałaś kalfasy. Moje takie brzydkie ale pomidory, papryki i bakłażany rosną w nich znakomicie.


A ja mam wątpliwości czy to Beautiful Bride, ma jasno-fioletowe smugi i w środku drugie płatki. Nie podobają mi się te smugi, myślałam że będzie śnieżno -biały






Maskownica mnie też się podoba, reszty nie maskuję, mam ich jeszcze 6, są tam papryki, cukinie, kabaczki i melony. Kabaczki i melony rosną jakoś słabo, reszta wspaniale
A masz nawiercone otwory w dnie? Ja mam, bałam się żeby w czasie deszczu ich nie utopić
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
ryska 09:32, 08 cze 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11644
Też myślałam, że ten powojnik jest cały biały. Trzeba obserwować, czasem inaczej wyglądają kwiaty na pędach jednorocznych a inaczej na starszych.
Nie wierciłam otworów, gdyż moja uprawa jest na balkonie i sama reguluję ilość wody. Dostają florowit w płynie i całkiem ładnie wyglądają w porównaniu do tych w gruncie.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Anda 10:00, 08 cze 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33620
Ale widoki, przepięknie z różami Trawniczek jaki soczysty. Bardzo ładnie masz.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
tulucy 11:18, 08 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Mój jeszcze nie kwitnie - może moja, skoro panna młoda
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mirkaka 15:06, 08 cze 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
ryska napisał(a)
Też myślałam, że ten powojnik jest cały biały. Trzeba obserwować, czasem inaczej wyglądają kwiaty na pędach jednorocznych a inaczej na starszych.
Nie wierciłam otworów, gdyż moja uprawa jest na balkonie i sama reguluję ilość wody. Dostają florowit w płynie i całkiem ładnie wyglądają w porównaniu do tych w gruncie.


Ja swoje podsypałam obornikiem i podlewam gnojówką z pokrzyw lub z czego aktualnie mam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies