Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Wendy79 19:56, 06 lis 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
I u mnie, wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, sypną się sąsiedzi...Uczucia mam mieszane, bo ja ludzi nie lubię
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
yolka 20:02, 06 lis 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
A moi sąsiedzi mają biało-czarne łaty i to mnie cieszy najbardziej
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
wiklasia 21:54, 06 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
yolka - a mleko dają, czy tylko placki serwują?
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
AnnaCh 22:29, 06 lis 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Małgosiu, mam ten komfort, że będę ich miała po mojej północnej stronie, skoro oni nie chcą okien, tzn. na słońce nie muszę zwracać uwagi, posadzę wielkie rośliny
Już z M gadałam, że zrobimy tam ogromną rabatę, taką która przysłoni i blaszaka i mur sąsiadów
Zimą może w końcu narysuję plan, to będziemy radzić co i jak

Basiu, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, cieszy mnie ta Twoja opinia, może za jakiś czas zrobię porządki z tym moim tarasem.

Asia, mnie oni nie drażnią, mieszkam w mieście, 40 metrów od granicy, ale jednak w mieście Spodziewałam się, że będę miała tam prędzej czy później sąsiadów, tylko szkoda mi tych drzew No i jak widzę ten wykop przez prawie całą długość mojej działki, to przeraża mnie ogrom tego sąsiedzkiego domu, ale cóż... obsadzę się

Sylwia, dałaś mi niezłą lekturę Ogród Kasi znam, bo wpadałam czasem incognito, ale teraz weszłam do pierwszego wątku i rzeczywiście, to nieprawdopodobne jak ukryte są te ściany, bardzo dobrze to na mnie podziałało, dzięki Kochana

Kasiu, ja świadomie zdecydowałam się na mieszkanie w mieście, choć poza nim pewnie za tę samą cenę miałabym 3 razy taką działkę i więcej przestrzeni, ale są szczególnie przy dzieciach istotne plusy miasta, dlatego dobrze mi tak jak jest, a i w wielkiej posiadłości pewnie bym się bała sama siedzieć

Agnieszko, ja nie mam nic do ludzi, o ile się cywilizowanie zachowują

Jola, u mnie na osiedlu jeszcze w jednym miejscu tylko konie się pasą

Wiklasia, placki nie są złe, na kompost można nazbierać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Lulilaj 22:36, 06 lis 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
AnnaCh napisał(a)


Wiklasia, placki nie są złe, na kompost można nazbierać

No właśnie .Czasami są wręcz pożądane
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
yolka 16:26, 07 lis 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
wiklasia napisał(a)
yolka - a mleko dają, czy tylko placki serwują?

Dają mleko
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
mrokasia 17:21, 07 lis 2017


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17995
Hej Aniu, czytam o Twoich przyszłych sąsiadach i budowie za płotem. Nie zazdroszczę, tyle dobrego, że podobno fajni będą .
Ja mam sąsiada w zasadzie tylko po drugiej stronie ulicy, naprzeciwko. Z trzech stron nie mam sąsiadów - z jednej strony lasek, z drugiej łąka (ale pewnie kiedyś zostanie podzielona na działki, z trzeciej w połowie pusta działka a w drugiej połowie sąsiad, ale dzieli nas gęsty żywopłot i nasz garaż prawie w granicy.
Dobrze, że ten duży dom będziesz miała od północy.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kawa 09:01, 14 lis 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ania macham
szkoda drzew, zawsze sie zastanwiam w takich momentach czy dobrze robimy że tyle drzew wycinamy..dobrze że sadzimy chociaż inne

u mnie też sporo nowych domów się buduje aż w szoku jestem

____________________
Kamila-Droga do spełnienia
olga80 15:04, 14 lis 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Anka lasu szkoda,pamiętam twój widok za płotem tak sielsko było.Ja jak na razie z żadnej strony sąsiadów nie mam dzieli nas droga i to jeszcze po skosie. Dom zrobił i ogród zrobił się bardzo elegancki Pozdrawiam.
____________________
Teresa Moje małe królestwo
AnnaCh 18:25, 17 lis 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Asia, Jola, Kasia, Kamila, Teresa, dzięki za odwiedziny. Czas mi się skurczył, ale po cichu u Was staram się być na bierząco.
Z budową za płotem już się pogodziłam, posadzę u siebie drzewa
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies