Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Dominika11 21:17, 25 cze 2018


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
I ja dołączam do klubu

Ależ ci wszystko urosło pięknie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
natka098 21:55, 25 cze 2018


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Ło jaka akcja buksowa, fajnie to wszystko wygląda.
____________________
Natalia - Mój zakątek
basia3 19:56, 26 cze 2018


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Ja relaksowałam się dziś przy kopaniu dziur i kładzeniu kabla pod kolejne dwie lampy. Wyżyłam się jak nigdy, łapą nie mogę ruszać. Ale dzięki tej pracy mogłam się oderwać od myśli, które co rusz gnały za moją córką... dziecko wyjechało na kolonie, pierwsze zagraniczne a matka nie może się ogarnąć.
____________________
JEST DOBRZE :D
Malgosik 17:53, 02 lip 2018


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Aniu pozdrawiam
Zagęściło się u Ciebie
____________________
Ogród na glinie
kasja83 08:02, 03 lip 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
jolanka napisał(a)
A ja w tym roku nie tnę. W ub tyle chorowaly więc dalam im odpocząc

Ja w sumie też z czerwcowym cięciem się nie wyrobiłam.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
AnnaCh 21:49, 11 lip 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dzięki zbiorowe
Wracam do żywych
I od razu mam problem i to ogromy, który spędza mi sen z powiek. Pamiętacie moją budowę za płotem? Okazało się, że budują wielkie piętro, od mojej strony, centralnie na mój ogród będzie przeszklona siłownia itd... Normalnie już mam nerwicę. Muszę coś wymyślić. Myślę o części żywopłotu zamiast cisów w serbach i o wsadzeniu świerków luźno w rabaty. W weekend najprawdopodobniej będę miała zdjęcia z drona i pomierzę wszystko, podam wymiary, może jakoś mi pomożecie i choć odrobinę prywatności za kilka lat będę miała
A tymczasem wykorzystuję miętkę z ogródka


A no i zapomniałabym, jak mnie nie było, to w międzyczasie zaliczyłam w niedzielę koncert Rolling Stonesów, a w poniedziałek znowu Guns n'Roses Super było Szkoda tylko, że na naszych oczach kończy się jakaś epoka, nie słucham współczesnych zespołów, no może oprócz Depechów, którzy wciąż są znakomici Tym bardziej korzystam z koncertów w Polsce

____________________
Ania - Malutki pod lasem
ren133 09:27, 12 lip 2018


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Dobrze, że nie samą pracą człowiek żyje
A z siłownią sąsiada poczekałabym i może centralnie jakieś drzewo/drzewa posadziła żeby przesłonić widok
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
anna_t 09:41, 12 lip 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
zgadzam się z Renią,serby to ci dużo miejsca na dole zajmą, moze drzewa raczej? brzozy np
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Toszka 10:23, 12 lip 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Aniu, okna na pietrze....to znaczy jak wysoko?

Ile masz miejsca przed tymi oknami...tzn. miejsca u siebie, aby zaplanować czym te okna przesłonić.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
AnnaCh 12:03, 12 lip 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Reniu, no na razie to chyba muszę czekać, bo to ciągle w budowie. Coś mi się wydaje, że na jesień lub wiosnę będzie dopiero widać co i jak i gdzie. Ogólnie dom ma być bardzo duży i bardzo oszklony.

Ania, ale zimą będę ich widziała Myślałam już też o zagajniku brzozowym, w ogóle to miałam tysiąc myśli już

Toszko kochana, na razie niewiele mogę powiedzieć, bo ten dom jest w budowie i dopiero strop wylany. Trochę im jeszcze zejdzie, bo tam nie ma nigdzie pustaków, tylko wszystko jest zbrojone i wylewane. Sama stal i beton. Wiem od panów budujących, że cały budynek ma mieć 8 metrów wysokości, a od mojej strony na moje podwórko, całe piętro ma być ze szkła i aluminium i tam mają mieć tę siłownię.
Wiem, że mało mam informacji jeszcze, chyba mus czekać aż oni to wybudują
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies