Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

anna_t 15:16, 12 lip 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
A milorzeby?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Toszka 15:53, 12 lip 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Aniu, a które? Bo normalne są wielkie jak dęby...po kilkuset latach, bo pomału rosną.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
AgataP 16:28, 12 lip 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wchodzę a tu taki problem. Kurczę jak mogli wydać zgodę na taki budynek, nie ma ograniczeń w zagospodarowaniu przestrzennym ? U nas w gminie tez budują gmachy wielkie, ale i działki wtedy mają po 5 tys metrów.
Anna nie wiem co doradzić nawet.

____________________
Z Pszenicznej...
AnnaCh 17:27, 12 lip 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Asiu, nie wyobrażam sobie jakby wyglądała np. Szwajcaria gdyby u nich była taka dowolność w planowaniu.
Serby to jedyne co mi przychodzi do głowy, żeby i zimą nie było łyso.

Toszko,
zrobiłam zdjęcia zaraz wkleję

Ania, ale zimą będzie łyso

Agato
, są ograniczenia, ale bardzo ogólne, mieszczą się we wszystkich.
No nic muszę to jakoś przetrwać.

Uwaga, proszę się nie przestraszyć
Taki mam widok z tarasu, jak będę siedziała na kanapie, która na razie leży w pudle


Z dalszej odległości


Przejście między naszymi domami wygląda tak Uwaga, to zdjęcie dla ludzi o mocnych nerwach, bo my też tu mamy straszny bajzlownik, a to już po wstępnym sprzątaniu. Wywieźliśmy stąd 3 przyczepki złomu i śmieci


Pierwotnie mój plan był taki, żaby wkopać tu krawężniki, ponieważ jest uskok i jakoś trzeba to zgubić. Pod płotem będzie podwyższona rabata, szerokości 2 metry, miały tam iść dalej cisy, które ciągle rosną w moim warzywniaku. Przed nimi szpaler hortek i coś w nóżki. Wąskie przejście wysypane kamieniem, a po stronie domu mała rabatka z hostami.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 17:30, 12 lip 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Z góry tak jest.

Myślę, że spokojnie można tak rabaty pociągnąć


Będę miała w weekend zdjęcia z drona i pomierzę wszystko, zrobię dokładne wymiary
A teraz grzmi i ma się na burzę, mam nadzieję, że porządnie popada, bo widzicie jaki mam trawnik
____________________
Ania - Malutki pod lasem
natka098 18:09, 12 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
Jaka jest odległość tego budynku od granicy działki? Ale olbrzym się Ci trafił.
____________________
Natalia - Mój zakątek
AnnaCh 18:10, 12 lip 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
A i jeszcze coś, gadałam z M i ustaliliśmy, że porozmawiamy z nowymi sąsiadami, jak się pojawią, co oni planują. Powiemy im o naszych wątpliwościach co do naszych prywatności i pomyśle sadzenia drzew, myślę, że tak będzie lepiej Chcielibyśmy z nimi żyć w zgodzie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 18:12, 12 lip 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Natka, 3 metry Olbrzym to mało powiedziane Jak był sam parter, to inni sąsiedzi się pytali, czy nam biedronkę budują
____________________
Ania - Malutki pod lasem
natka098 18:14, 12 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2016
Posty: 1795
AnnaCh napisał(a)
Natka, 3 metry Olbrzym to mało powiedziane Jak był sam parter, to inni sąsiedzi się pytali, czy nam biedronkę budują


To jak 3m to nie mogą mieć okien na Twoja stronę. Ha biedronka.
____________________
Natalia - Mój zakątek
AnnaCh 18:16, 12 lip 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No bo nie mają. Okna są na środku w tym wgłębieniu i na górze też w tym miejscu Tzn. będą okna.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies