Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

anna_t 20:33, 12 lip 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Ale kolos!!!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AgataP 20:40, 12 lip 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Anna no to polecieli normalnie kolor z Rodos...
Jeśli będzie okładzina drewniana nie byłoby źle, ale jeśli biały tynk to normalnie już drzewa bym sadziła...

Mam od razu inne pytanie - co masz na tarasie? wylewkę, przecierkę jakąś czy coś położone? a może dopiero masz coś w planach..pytam bo mój już się kruszy, wykonawca go spaprał i kombinuję co mam z nim robić w przyszłym sezonie...
____________________
Z Pszenicznej...
AnnaCh 20:40, 12 lip 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Chciałam być grzeczna. Oni podobno raczej mili są i w porządku. Coś im chyba strzeliło do głowy z tym domem. Tak Ewo, to dom jednorodzinny
Jak stawiałam swoją wiatę na samochody ze ścianą w granicy, to nie robili mi żadnych problemów, wchodziliśmy na ich działkę, żeby ją zbudować, pomalować, itd. Oni raczej nie są problematyczni, więc może jednak pogadam, żeby było wszystko jak należy.
A może po prawej zrobić zagajnik brzozowy, a po lewej w tym najbardziej newralgicznym miejscu wysadzić kilka cisów i wsadzić serby?
Dorysowałam też zadaszenie tarasu i donicę przy nim, tak kiedyś ma być Z resztą muszę rzut z góry zrobić, to będzie można gdybać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:43, 12 lip 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Agata, mój taras i schody wejściowe też się sypały, mam gres położony na porządnym kleju na siatce i hydroizolacji, będzie chyba już ze 3 lata i się trzyma. Nie mam podstopni, bo te schody są okrągłe i nie bardzo wiem co zrobić, a poza tym tam się właśnie w niektórych miejscach kruszy.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Wendy79 20:47, 12 lip 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Aniu, masakra jakaś! Współczuję. Do niedawna myślałam, że moi są jacyś dziwni, ale ci Twoi sąsiedzi... No cóż...Dobrzy z Was ludzie, że się pytać będziecie. Ja bym nie pytała, tylko posadziła dużo dużych i zimozielonych Oni nie myślą o swoich sąsiadach ( temu od drugiej strony, z parterowym domem, co mu tą ścianą zabiorą tyle słońca od południa, to w ogóle współczuję).Wyleczyłam się z próby życia z sąsiadami za wszelką cenę w przyjaźni. Jeśli ktoś myśli tylko o sobie, nie jest wart nawet mojego zainteresowania.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AnnaCh 20:56, 12 lip 2018


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Agnieszka, a ten sąsiad z drugiej strony miał całą tę działkę i im sprzedał pół. Teraz pewnie sobie pluje w brodę
____________________
Ania - Malutki pod lasem
frezja 20:58, 12 lip 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Aniu, brzozy będą łyse zimą i nie tylko.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Marga 21:59, 12 lip 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
AnnaCh napisał(a)
Agnieszka, a ten sąsiad z drugiej strony miał całą tę działkę i im sprzedał pół. Teraz pewnie sobie pluje w brodę

Oj i to chyba bardzo. Mam podobnie. Miałam możliwość kupienia, kilkanaście lat temu, działki niedaleko za śmieszną cenę, ale pomyślałam sobie po co mi dwie. Teraz facet chce tam budować dom weselny na 500 osób Na razie (od kilku lat) robi wesela w namiocie foliowym. Hałas masakra.
Współczuję Aniu.
Ale macham Ci wesoło i oby zielona przesłona szybko Ci urosła
____________________
Ogród dla moich synków
Anda 22:13, 12 lip 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33636
Pogadac z sasiadami nie zaszkodzi. Przynajmniej okaze sie, czy rzeczywiscie tacy mili. Zabronic na Twojej dzialce Ci niczego nie moga, wiec nic nie stracisz. Nawet jesli powiedza Nie, sadzic mozesz co chcesz. Tylko nie wiem, czemu mieliby to powiedziec, bo Ty bedziesz sadzila rowniez oslone ich tarasu i przeszklonych pomieszczen. Oni pewnie tez nie chca byc na widoku.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
kaz742011 22:50, 12 lip 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Ania współczuję tego hangaru pod oknami. Sadziłabym szybko jakieś wysokie żywopłoty. Zanim skończą to zawsze coś urosną .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies