Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

UrsaMaior 19:15, 21 cze 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Ania, dobra robota. W Szwajcarii tak robią, widziałam pracownika służb miejskich, chodził z opalarką i chwasty w chodniku palił. Czysto i porządnie tu, więc metoda najwyraźniej działa jak należy.
____________________
ogród pod lasem
Kasia_CS 19:53, 21 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ekstra fota zaradna babeczka z Ciebie! Świerki mają cudne te przyrosty faktycznie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
KasiaLangier 20:02, 21 cze 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Mega fajna fotka i pomysł tez super ! skorzystam
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
basia3 17:19, 22 cze 2019


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Ale sprzęt ja rwę pazurem.
____________________
JEST DOBRZE :D
Brzozowadzie... 13:44, 25 cze 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Fotka bomba, co tam sprzęt!!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Margarete 22:54, 26 cze 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Aniu jaki sposób,to i elegancja przy tych takich prozaicznych pracach ;-:
No normalnie *dama z opalarką* a propos damy z łasiczką
Ważne że efekt osiągnięty. Ja ze swojego tarasu raz w roku kercherem pozbywam się tych chwastów a potem w trakcie sezonu różnie -albo ręcznie żmudnie indługo albo radoupem...niestety.
Upierdliwe to jest ale cóż -brzydko wygląda i mus zrobić. Aktualnie mam zaległości w czyszczeniu kostki na zjeździe do garażu. Chwastami u mnie zarasta ale tam jest południowo-zachodnia strona i żadna siła mnie nie zmusi do pracy w słońcu w tym upale. Czekam na lepszą pogodę.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AnnaCh 23:15, 07 lip 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jestem i przepraszam za moją nieobecność, zaraz się usprawiedliwię
Dziękuję zaa odwiedziny u mnie i wszelkie pochwały mojego zdjęcia z opalarką, serio to taki spontan był, mówię do córki, zrób mi fotkę, wrzucę na forum, a tu taki aplauz, dziękuję bardzo
Jeżeli chodzi o chwasty w chodniku, to minęło już jakiś czas i odrasta kilka z tych co były już bardzo duże, bycze wręcz, znowu je potraktuję opalarką i myślę tak robić co jakiś czas. Jest to dla mnie wygodniejsze, niż rwanie spomiędzy kostki i masakrowanie paznokci
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 23:22, 07 lip 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
A nie było mnie, bo byłam na przeuroczym wyjeździe z mężem z okazji naszej 15 rocznicy ślubu Pierwotnie mieliśmy jechać na Lanzarote, ale w ostatniej chwili udało nam się zrobić paszporty, zmieniliśmy rezerwację i wylądowaliśmy na Sal, wyspie w Republice Zielonego Przylądka
Pięknie było, odpoczęłam od upałów tutaj, tam jest ciągle 28 stopni, lekki wiatr od oceanu i chmurki i tak prawie cały rok
Wyspa sama w sobie malutka, wulkaniczna pustynia, od roku nie padało, ale i tak jestem zachwycona, ludzie przesympatyczni, cudownie nastawieni, hasłem całego Cabo Verde jest "NO STRESS" i faktycznie tak jest, w ogóle się nie śpieszą. Podczas imprezy w hotelu np. kolejka ludzi przy barze, a barman z barmanką zaczynają sobie tańczyć, gdy poleciała z głośników ich funana

Takiego koloru wody ja osobiście jeszcze nie widziałam, ale nie byłam na Karaibach
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 23:26, 07 lip 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Cudowne jedzenie, czarny chleb był bardzo dobry
Problem miałam z krabami, jak się do nich dobrać, ale jakoś trochę ich posmakowałam


Kalmary w Polsce są niejadalne, tam i na Kanarach te panierowane z sosikiem pyszne


Najlepsze mojito jakie w życiu piłam Czekałam na nie 15 minut, nie żartuję, w myśl zasady "no stress" barman się nie śpieszył, mimo, że byliśmy na wycieczce, przyjechała grupa, nie robiło to na nim wrażenia
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 23:27, 07 lip 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies