Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 19:09, 25 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Iwono, Inko, bardzo dziękuję Ci za aprobatę mojego pomysłu na 7 hortencji na tej rabacie Będzie 7 sztuk że stożkami

A tobie Toszko bardzo dziękuję za rady i tutaj i na priv. Wiesz, że bardzo je cenię, dzięki nim chociażby uratowałam swoje nieszczęsne cisy, które teraz już ładnie zaczynają rosnąć i myślę, że za dwa lata już będą fajnym żywopłotem
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:09, 25 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Co do dawców stożkowych, to mam takie oto mizeroty w warzywniku, ale myślę, że szybko się zbiorą Gałązki mają poziomo dość, to powinny się idealnie nadawać Przesadzę jutro też, na wiosnę będę ciąć


Ten ostatni jest łysy w środku, ale to penie dlatego, że go inny dawca, tym razem kulkowy dotykał. Odbije
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Kasiolaaa 20:42, 25 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
mamy troche wspolnego moj tez nie za duzyi pod samiutkim lasem hihi
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Margerytka40 20:50, 25 paź 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Też tak czasem mam, że umyśli mi się jakaś wizja i choćby nie wiem co to muszę choć sprawdzić. Oj tam, przecież nie było by co przesadzać jakby wszystko od razu idealnie było
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Jamroczek 21:00, 25 paź 2019

Dołączył: 16 lut 2016
Posty: 116
Byłam w B. ale nic bie kupiłam. Hakonek nie było a inne chciejstwa ograniczam były dwie ciekawe świdośliwy rainbow, to chyba inne niż Twoje? Byłam też po drugiej stronie miasta w markecie na O. i przeżyłam lekki szok. Liczylam na wyprzedaż cebulek, a tu nic z tego. Cebulki ani jednej za to wykładali już choinki i bombki
Zaraz czytam o jarząbkach, dzięki
Asia
Makusia 21:29, 25 paź 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
A z tego ostatniego, to może lizus?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Ania111 21:34, 25 paź 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
AnnaCh napisał(a)
Myślałam o czymś takim: stożki 3 sztuki, drzewko lekko w prawo, ale nie bardzo, bo wtedy tak na skraju źle to wygląda.


Edit: jak tak patrzę na to zdjęcie, to chyba jednak ten stożek w dolnej linii po lewej się nie zmieści, chyba tylko te dwa na skrajach bym dała A hortki wtedy jakoś tak bardziej naprzemiennie


Aniu ,
Łącze się z Tobą w bólu
Przy tworzeniu rabatki

Ale nasze genialne projektantki na pewno pomogą,


____________________
Ania Spelnione marzenie
sarenka 08:49, 26 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
AnnaCh napisał(a)
Co do dawców stożkowych, to mam takie oto mizeroty w warzywniku, ale myślę, że szybko się zbiorą Gałązki mają poziomo dość, to powinny się idealnie nadawać Przesadzę jutro też, na wiosnę będę ciąć


Ten ostatni jest łysy w środku, ale to penie dlatego, że go inny dawca, tym razem kulkowy dotykał. Odbije


To są baccaty?
____________________
Magda W samym sloncu
Toszka 20:02, 26 paź 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Aniu, dwa pierwsze krzaczki w strzały na początek strzyż. Trzeci koniecznie lizak, jak Makusia napisała. Takie krzaczki z idealnie prostym pniem to jak wygrana w lotto. Teraz od razu wydepiluj nóżkę. Potem wszelkie zieleniejące oczka od razu palcami odrywaj. Po 3-4 latach nóżka będzie bez odrostów, a główka po kilku strzyżeniach w sezonie nabierze kształtu. Lizaka zawsze gdzieś w rabaty wkomponujesz. Będzie rarytas
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
AnnaCh 20:17, 26 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kasia, byłam właśnie u Ciebie wczoraj na chwilę
Spojrzałam na początek i na koniec wątku i powiem, wow Super zmiany

Asia
Hortki posadzone, wyszły nawet dość fajnie, najbliżej co metr, a najczęściej więcej, więc wydaje mi się ok. Doszły też 3 niby-stożki

Jamroczku, widziałam te ŚŚ, inne niż moja, ja mam Robin Hill
Widzisz ja jakoś tak sklep na O omijam, nie lubię go, a mam przecież bardzo blisko, no a teraz z tymi choinkami to już poszaleli

Martuś
Po pierwsze przeczytałam za późno, po drugie, puszcza już od pnia i jest już dodatkowa gałązka, której nie widać na zdjęciu
Już posadzony, będzie robił za niby-stożka

Ania, posadzona, co miało być
Wypełniacze wiosną

Magda, tak to są baccaty

Toszko, będę strzygła
A z tym lizakiem, to kurczaki no... Już posadziłam.
Pójdę jutro i popatrzę jeszcze na inne, a tego najwyżej wsadzę do donicy i będę depilować
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies