Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Brzozowadzie... 15:57, 28 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
effka napisał(a)
a ja jestem za seslerią jesienną Rozjaśni i wcześnie startuje

Sesleria też tu pasuje, pewnie Ja tylko wolę opływowe trawki, a nie te kanciaste Ale co komu
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kasia_CS 14:41, 29 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Oo, już posadzone! Szybka dziewczyna wyszło git! Trawki faktycznie mogłyby tu dodać sznytu
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
AnnaCh 16:32, 24 lis 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dziewczyny, zbiorowe dziękuję za pocwałę rabaty
I przepraszam za prawie miesięczną nieobecność
Trochę mnie parę spraw przywaliło, trawki oczywiście będą i inne cebulowe, tylko zwyczajnie już nie zdążyłam tam nic więcej posadzić.
Magda pytałaś o zabezpieczanie roślin, nigdy nic nie zabezpieczam. A co do sadzenia nowych, to dodatkowo powiem Ci, że naprzeciwko mnie dwie firmy pod koniec października, początkiem listopada robiły dwa ogrody, więc chyba jeszcze to był dobry czas na sadzenie, bo ciepło długo było.
Kret zrył mi dokumentnie całą nową rabatę brzozową, mam nadzieję, że rośliny przeżyją.
Ugrzęzłam w pracy w papierach po uszy, w międzyczasie byłam jeszcze na szkoleniu w ?Otwocku.
A teraz zachciało mi się demolki w domu i ledwo się ruszam, bo wczoraj raz, a dziś drugi pomalowałam sufit w salonie Mam nadzieję, że trzeci raz nie będzie trzeba malować, bo się zastrzelę. I tu się bardzo cieszę, że mam mały salon
Dziurę mam wykutą pod kable telewizyjne, bo mi się zachciało tv powiesić na ścianie, jakby mi przeszkadzało, że do tej pory stał sobie grzecznie na szafeczce W kuchni potykam się o wszystkie krzesła i stół z salonu... Echhh... A jak skończę salon, to ruszam dalej w kuchnię, przedpokój i wiatrołap Nie miała baba kłopotu, to sobie remont wymyśliła...
M już jest przerażony jak słyszy o moich kolejnych planach

____________________
Ania - Malutki pod lasem
Wiolka5_7 17:58, 24 lis 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Jak czytam Twój post to podonie jak u mnie....
Kret mi ryje rabatę brzozową...wrrr
W domu wymyśliłam malowanie.... witaj w Klubie w ogrodzie już nic nie robię,wiec jest czas na prace w domu
Powodzenia w remoncie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
galgAsia 17:47, 21 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Aniu, życzę zdrowych, spokojnych, szczęśliwych Świąt
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kokesz 10:07, 10 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
AnnaCh napisał(a)


Pięknie

Na tym zdjęciu dopiero widać tego kolosa za płotem
Mam nadzieję że świerki szybko Ci go zasłonią
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
AnnaCh 21:17, 26 sty 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Znowu sto lat mnie nie było
Zaraz zdam relację

Wiola, i jak skończyłaś malowanie? Bo mi troszkę się ten remoncik rozszerzył i aktualnie kładziemy starą cegłę na ścianach No i wykombinowałam skucie płytek w wiatrołapie i położenie nowych, bo te mnie przyprawiają o takie nerwy...

Asiu, no cóż, po mięsiącu, ale bardzo, bardzo dziękuję


Renata, no też mam taką nadzieję. Aktualnie już kolejny kret, choć tak serio, to myślę, że mam całą krecią rodzinę, zaczął ryć i tą rabatę niestety.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Wiolka5_7 21:38, 26 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Pewnie,że skończyłam
Lubię takie rozszerzone remonciki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
AnnaCh 21:41, 26 sty 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Trochę ostatnio byłam w rozjazdach, zawsze marzyło mi się pojechac w góry w okolicy świąt. Tak żeby był śnieg, sanie, góralskie kolędy, klimat... Nie mieliśmy często możliwości, bo mój M nie ma urlopu, a w tym roku Wigilia wypadła we wtorek, poniedziałek był już wolny, w sobotę wyruszyliśmy, załamani... nawet w Tatrach była wiosna...


Na szczęście dzień przed Wgilią zaczęło sypać już w nocy i tak padało przez cały dzień, moje dzieci zachwycone, poszliśmy do schroniska w Starej Roztoce, Jasio lepił przed nim bałwana, w środku stała przepiękna choinka, grzaniec był pyszny, pięknie było, no...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 21:44, 26 sty 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
A dzis ostatni dzień ferii w łodzkim.
A te u nas ostatnimi laty zawsze nad oceanem
W czerwcu byliśmy z M na Cabo Verde, bardzo nam się podobało i postanowiliśmy zabrac tam dzieci Cudni są tam ludzie, cudne plaże, dobre kokosy na plaży, ciepła woda w oceanie i duuużo słońca
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies