Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Jamroczek 12:14, 20 lip 2020

Dołączył: 16 lut 2016
Posty: 116
Aniu, właśnie wróciłam ze szkółki w Karlinie, mają tam zieloną hakonke. Sadzonki po 20 i 35zl. Troszkę poprzerastane trawą i mało dekoracyjne no ale są. Można o nie zadbać
Asia
Zakrecona 09:39, 28 lip 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Super, że taki Zaczarowany Ogród będzie Wasz

____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
MiluniaB 19:21, 29 lip 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Jamroczek napisał(a)
Aniu, właśnie wróciłam ze szkółki w Karlinie, mają tam zieloną hakonke. Sadzonki po 20 i 35zl. Troszkę poprzerastane trawą i mało dekoracyjne no ale są. Można o nie zadbać
Asia

Tak drogo? To duże kępy?

Aniu jestem - zapraszam
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
AnnaCh 13:01, 03 sie 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Znowu mnie niedoczas dopadł
Nie jestem w stanie nadrobić co u Was, utonęłam w pracy w papierach po uszy, do tego kolega na urlopie, zastępuję go, więc dwa razy tyle do ogarnięcia
W ogrodzie też niewiele się dzieje, niestety. Mam znowu kilka pilniejszych rzeczy, parę zmartwień, ale nic to jakoś ogarnę i wrócę do żywych
Czasu brakuje mi dosłownie na wszystko, ale muszę Wam powiedzieć, że postanowiłam sobie ułatwiać życie i kupić sprzęty, które choć trochę mi pomogą w życiu. Tak więc dzięki rekomendacji Łucji jedzie do mnie stacja parowa A do codziennego w miarę utrzymania podłogi kupiłam robota odkurzająco-mopującego. Po miesiącu żałuję, że kupiłam go tak późno

Wiola, ta działka swoją wielkością mnie przerasta, ale nie mam zamiaru na razie tam nic robić, trochę ogarniemy to co jest

Katka, formalnie mam dwa ogrody, ale w jednym nie daję razy ogarnąć

Jolanka, cieszę się, bo nie poszło w obce ręce Może kiedyś któreś z dzieci będzie chciało tam zamieszkać, to dostaną

Kasya,
ode mnie jakieś 8 km, po drugiej stronie miasta, ale mam fajny dojazd bokiem Teściowie tam mieszkają obok.

Kamila,
dziękuję
Chyba nie ogarnę, ale zobaczymy...

Anusia, dziękuję bardzo

Makusiu, Justyna mnie nie ganiała, tylko sprzedających, ja mam dosyć półrocznej walki z bankami, które przez Covid wymyślają już takie historie, że ręce opadają, wyobraź sobie, że przeszkadzało im 400 zł opłaty adiacenckiej, która została mi do spłaty na rzecz miasta Musiałam zapłacić, pisać pisma do Prezydenta, itd... Wszystko w czasie pandemii, więc przez e-puap, trzeba dzwonić, ustalać treść tych pism, masakra.

Helen, dziękuję bardzo

Kasiu, dziękuję.
Nowy telefon M mi wybierał właśnie pod kątem zdjęć, bo wie, że ja muszę foty roślinkom r0obić

Sylwia, właśnie o to nam chodziło, żeby to zostało w rodzinie

Asiu,
szkółka w Karlinie? A wiesz, że nie byłam. Jechałam ostatnio do Łodzi i zerkałam w tamtą stronę, ale śpieszyło mi się i już nie wdepnęłam Może przy innej okazji

Magda, nie będzie, a już jest nasz

Mirella, ale super, że jesteś i masz wątek
Zaraz lecę do Ciebie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 13:06, 03 sie 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Udało nam się jako tako zakończyć sprawę z garażem, M z Jasiem zrobili boczki drewutni, a ja wszystko pomalowałam. Został dach garażu, ale to robota dla M. Na drugim zdjęciu widać różnicę w tej farbie matowej i półmatowej. W macie wygląda super Bardzo mi się podoba


Garaż "zniknięty"


Zostałam chyba miłośniczką jeżówek
Nawet mój M wie już które to jeżówki
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Zakrecona 06:59, 04 sie 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Coraz ładniej się robi

Pamiętasz jak w 1 roku rosły Ci graby?

Moje żyją, ale mają jakoś mało liści Zastanawiam się, czy wszystko z nimi ok?

Wrzucę u siebie zdjęcie, jak byś miała chwilkę, to zerknij.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
AnnaCh 18:05, 10 sie 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Magda, byłam u Ciebie i napisałam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AsiaK_Z 18:09, 10 sie 2020


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
ooo super jeżówkowo u mnie się też troszkę wysiało, może kiedyś będę miała pole jeżówkowe garaż fajnie się prezentuje, mat lepszy zdecydowanie
Mój eM rozróżnia już żurawki, piwonie i też jeżówki.... jest progres
Buziole
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
alis 18:16, 10 sie 2020


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Aniu, w jakiej odległości od brzozy masz posadzone derenie?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
AnnaCh 19:07, 17 sie 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Asiu, mój M już odróżnia tuje od cisów, a to dopiero progres jest

Alicjo, nie wiem dokładnie, a właśnie u mnie burza, nie sprawdzę, ale jakoś blisko, metr, połtora maks. U mnie wszystko na tej rabacie w ścisku, żeby było bardzo gęsto, żebym nie musiała sąsiadów oglądać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies