Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Helen 13:46, 21 sie 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8286
To dopiero zdobycz, też by mi się przydała
____________________
Helen - Hortensjowo
Roocika 14:48, 21 sie 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Fajne wakacje w górach, nam się nie udało tak daleko dojechać z przyczepą, może w przyszłym roku. Brawa dla dzieci
Chwasty są straszne, u mnie na skarpie wciąż czekają na wyrwanie, bez deszczu do nich nie podchodzę
Pokazuj koniecznie więcej ogrodu
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
sylwik69 10:57, 22 sie 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
AnnaCh napisał(a)
Dziadkowy kompost, złoto ogrodnika
Niewiele, ale zawsze trochę M mi przywiózł

Ale różnica w kolorze ziemi,prawda? kompost zawsze na wagę złota
Wspaniała wyprawa w góry i spotkanie u Makusi zazdraszczam
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
mrokasia 11:00, 22 sie 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17970
Ja się muszę dobrać do swojego najstarszego kompostownika. Coś stamtąd powinnam wydłubać .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 11:08, 22 sie 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
AnnaCh napisał(a)
Dziadkowy kompost, złoto ogrodnika
Niewiele, ale zawsze trochę M mi przywiózł

Uwielbiam kompost, od kiedy mam swój w ogóle już nie kupuje ziemi w workach. Ile kasy zaoszczędzonej
____________________
inka74 11:27, 22 sie 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14993
Pięknie przerobiony kompost. Ja już swój wykorzystałam

Bardzo mi się podoba teraz garaż i połączenie czerni z kolorem drewutni. Nowocześnie wyszło. Ładne tło robi na zdjęciach i nie dominuje w przestrzeni. Mam nadzieję, że i na żywo jest tak ładnie i że nie przeklinasz nas, że cię do tego malowania namawiałyśmy .
W ogrodzie zawsze się znajdzie coś do focenia choć temperatury dobijają. U mnie kolejny tydzień bez grama deszczu...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Katte 11:29, 22 sie 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Tak , ja cieszę sie jak dziecko z tej własnej produkcji
No i trzeba polubić chwasty nie bać sie ich kompostować , mozna zrobić je na trochę w worku aż zgnije i do składzika
Wrzucam nawet takie z zielonymi nasionami , jak dobrze przykryje się nic z tego sie odrodzi się ,
Do perzu sie tylko nie przekonam, ostatnio wrzuciłam spróchniały korzeń chrzanu , wydawał się byc martwy.
Wydłubałam całkiem ładne klłącze .
Perz neutralizuje na słońcu Czasem taki spalam , wtedy mozna popiół wrzucić z czystym sercem heheh.
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
mrokasia 11:37, 22 sie 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17970
Katte napisał(a)
Tak , ja cieszę sie jak dziecko z tej własnej produkcji
No i trzeba polubić chwasty nie bać sie ich kompostować , mozna zrobić je na trochę w worku aż zgnije i do składzika
Wrzucam nawet takie z zielonymi nasionami , jak dobrze przykryje się nic z tego sie odrodzi się ,
Do perzu sie tylko nie przekonam, ostatnio wrzuciłam spróchniały korzeń chrzanu , wydawał się byc martwy.
Wydłubałam całkiem ładne klłącze .
Perz neutralizuje na słońcu Czasem taki spalam , wtedy mozna popiół wrzucić z czystym sercem heheh.


Ja też wrzucam chwasty na kompost. Unikam tylko perzu, chrzanu, powoju, szczawiku. Ostatnio pielę z dwoma wiaderkami u boku .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 11:47, 22 sie 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
mrokasia napisał(a)


Ja też wrzucam chwasty na kompost. Unikam tylko perzu, chrzanu, powoju, szczawiku. Ostatnio pielę z dwoma wiaderkami u boku .


Boszzzz, nie jestem sama
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
galgAsia 12:13, 22 sie 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A ja z chwastów robię gnojówkę i też na kompost
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies