Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

sylwia_slomc... 12:53, 13 mar 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Ania super wyszło ogrodzenie i już przesadzanki rozpoczęte Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba jeszcze jedną działkę miałaś do ogarniania, działasz coś na niej?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AnnaCh 13:30, 13 mar 2022


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Sylwia, dziękuję
Przeprowadzki wymuszone, bo te berberysy rosły na rabacie w rogu przy bramie. Bramę powiększyliśmy i musieliśmy zlikwidować rabatę. Dużego szmaragda przesadziliśmy już jesienią, teraz berberysy, zostały tam jeszcze trzmieliny, za bardzo nie wiem co z nimi zrobić, jakby były trochę mniejsze, to wysłałabym do Ciebie, masz te hektary, ale to już wielkie krzaczyska.
Mam drugą działkę, kupiliśmy po męża dziadku od siostry ciotecznej, nic nie robimy, nie jestem w stanie, tam jest ponad dwa i pół tysiąca metrów. Przy mojej pracy ledwo przy domu ogarniam Będzie może dla dzieci...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
April 12:44, 17 mar 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10163
AnnaCh napisał(a)

A zapomniałam, sadząc roślinki chciałam im zrobić dobrze i dobrałam się do swojego kompostownika Śliczny kompościk już mam


Ja też się szykuję do przesiewania kompostu. Mam taką samą metodę czyli plastikową skrzynkę Tyle że twoja lepsza, ma ciut większe otwory. Moją się muszę namachać żeby coś leciało. Muszę poszukać takiej skrzynki jak twoja
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gruszka_na_w... 14:23, 17 mar 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Posiadanie szklarenki to już poziom luksusu, a nie cywilizowania przestrzeni.
Piękny kompościk!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Johanka77 15:03, 17 mar 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ania jestem pod wrażeniem ogrodzenia!
I zazdroszczę… my wciąż na panelach.
Nie motywuje mnie otoczenie pól i nie zrobiona droga sąsiada

Prac w glinie nie zazdroszczę. Znam takie trudne tematy, na pewno się natyrałaś.

W ogrodzie wiosna! Oby do przodu
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Juzia 18:59, 17 mar 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38594
Fiu fiu! Jakie ogrodzenie aliganckie!

Remont remontem... ale fotek z ogrodu byś wrzuciła

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Milka 07:31, 18 mar 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, bardzo ładne ogrodzenie.
Kompost też piękny, a skoro pilnujesz buksy, to faktycznie 3 swoje sadzonki nie zrobią różnicy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anabuko1 17:52, 22 mar 2022


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
I ja pochwalę bardzo ładne ogrodzenie.
I jaki fajny kompościk.
Aż muszę zobaczyć do mojego .
Kawy jeszcze na dworze nie piłam.Może w ten weekend się uda
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AnnaCh 09:53, 25 mar 2022


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jola, ta skrzynka ma z 12 lat, albo i więcej, pamiętam, że jeszcze za czasów budowy jej używałam, jest bezcenna do przesiewania różnych rzeczy Wczoraj znowu dobrałam się do dobroci w kompostowniku

Haniu, no to wprawdzie wcześniej też miałam ogrodzenie, cywilizacja była, teraz po prostu zmieniłam na "jakby luksusowe" Brama na pilota, to był szczyt moich marzeń, w końcu nie jest wiecznie otwarta

Asia, wiosna piękna w tym tygodniu, tyram ciągle
Nas do zrobienia w końcu tego ogrodzenia motywowała córka ciągłymi tekstami, że mamy najgorszy płot na ulicy W sumie chyba tak było

Juzia, nie ma za bardzo co wrzucać, wczesnych cebulowych nie mam... a w ogrodzie straszny bajzel związany z ogarnianiem prac wiosennych, wszędzie leżą snopki traw i gałęzie po cięciu

Irenko,
buksów pilnuję, bo mam takie wielkie przywiezione z drugiej działki po dziadku mojego M. Szkoda mi by ich było, mam jakiś sentyment...

Aniu, ja w tym tygodniu piję codziennie w wiosennym słoneczku

____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 09:59, 25 mar 2022


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies