Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na piasku i z wielkim murem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na piasku i z wielkim murem

frezja 16:57, 10 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Tyle strat przez ten wiatr.Szkoda..U nas w nocy przeszła burza..też bardzo nieprzyjemnie.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Alicja169 17:33, 10 mar 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Asiu, Aniu, Jolu i Ewo - dzięki, taka strata to nie problem, kupi się następną folię i już, ludzie mają naprawdę duże straty i z niepokojem obserwujemy jak zmienia nam się klimat, a niektórzy nasi rządzący mówią, że zmiana klimatu to wymysł ekologów
Tymczasem w ogrodzie coraz więcej symptomów budzącego się zielonego życia







____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
frezja 17:49, 10 mar 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Piękny wiosenny czas
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Kasia_CS 18:54, 10 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Moim rodzicom też zerwało folie ze szklarni i przeniosło 1000l zbiornik na deszczówkę (nienapełniony rzecz jasna), a to duży gabaryt..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
koliber 20:17, 11 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Alicja169 napisał(a)
Kasiu, dzięki, to niby proste, lecz ciągle mi ucieka z pamięci
Teraz zaznaczę sobie tę stronę, coby mi nie umknęła instrukcja od Ciebie Dzięki
Jednak kilka prób nie dało dobrego rezultatu
Jak wklejam adres strony, to wtedy muszę kliknąć ten znaczek z góry i wstawić ten zamierzony tekst?
Nadal nie wiem, chyba wnuka trzeba zatrudnić


Też mam z tym problem Raz mi chyba wyszło, a potem jak chciałam to zapomniałam jak to było i nie wyszło
____________________
Zielona przestrzeń
koliber 20:24, 11 mar 2019


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Alicja169 napisał(a)
Wieje!! Tak wieje, że zerwało folię z tunelu, najpierw jedną stroną i zanim zabezpieczyliśmy, zerwało całość
Poszarpana folia zwinięta i do kosza, tunel z zasiewami (narazie niewiele) całkowicie odkryty.


Alu, Ty masz lepiej, bo ściągnęło Ci "tylko" folię, a w moim zerwało, poszarpało, powyginało niektóre rurki i połamało śruby Sama widzisz, w moim przypadku odbudowa to nie takie proste
____________________
Zielona przestrzeń
Anitka 22:42, 11 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
Współczuje foli. Już kolejną folię lub szklarnie eMowi dzisiaj pokazuje zniszczona przez wichury. Nie wiem jakim cudem nasza reanimowana w sobotę przed wichrami i nieskończona ( wymiana poliwęglanu tzn. dziur po nim na szyby) bez uszczerbku dwie noce z wichurami przetrwała. Nie wiem jak to się stało.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Milka 07:24, 12 mar 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Wiosna piękna, strat współczuję, ale nam dopala ta pogoda
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Alicja169 12:40, 15 mar 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
"Współczującym" dziękuję gdyby nie ten ciągły deszcz i wiatr, pewnie już naprawilibyśmy szkody
W ogrodzie wszystko czeka na zmianę aury, do pocięcia zostały hortensje i róże, sporo tego, ale nie ma rady, trzeba czekać
Tymczasem cieszę się zielonym buszem w domu



powyżej to jest róża, którą wysadziłam niedawno z gruntu aby dokonać rewolucji, tak się zazieleniła, że musi czekać chyba aż do maja i chyba pozostanie w donicy. Takie dwie donice mam



domowy zasób zieloności przekracza granice pojemności



te małe, szerokie liście to wyhodowana z nasionka kanna, przywiozłam te nasiona z Węgier, nie spodziewałam się, że tak ładnie powschodzą A te długie patyki to dereń, wypuścił listki, nawet zawiązki kwiatów są, ciekawe jak tam korzenie


____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Alicja169 12:47, 15 mar 2019


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Brak silnej woli? ...jasne, że brak, a co tam.. miało nie być siewu...są małe roślinki, pomidory, sałata, i inne, całe parapety, stoły itp. zastawione

____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies