Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój jest ten kawałek ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój jest ten kawałek ogrodu

aga_podlasie 22:44, 02 sie 2020


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007





____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
aga_podlasie 22:45, 02 sie 2020


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007




____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
Dorii 11:03, 09 sie 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Pięknie u ciebie
Kilka z twoich zestawień od dawna siedzi mi w głowie i czeka na realizację, teraz wyjdzie że zgapiam
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
UlaB 11:11, 09 sie 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Agata, prosze pamietaj o mnie gdy bedziesz dzielic byliny i bedziesz miala nadwyzki. Krzaki tez sie przydadzą gdybys cos wyrzucala
Ja moge sie nadal podzielic roznymi trawami na rozmnozenie, chociaz sama tez bede z nich niedlugo korzystac. Floksow tez mi sie jakos sporo nazbieralo.

Pozdrawiam!!
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
aga_podlasie 22:32, 09 sie 2020


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Dorii napisał(a)
Pięknie u ciebie
Kilka z twoich zestawień od dawna siedzi mi w głowie i czeka na realizację, teraz wyjdzie że zgapiam


Które zestawienia chcesz mieć u siebie?
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
aga_podlasie 22:42, 09 sie 2020


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
UlaB napisał(a)
Agata, prosze pamietaj o mnie gdy bedziesz dzielic byliny i bedziesz miala nadwyzki. Krzaki tez sie przydadzą gdybys cos wyrzucala
Ja moge sie nadal podzielic roznymi trawami na rozmnozenie, chociaz sama tez bede z nich niedlugo korzystac. Floksow tez mi sie jakos sporo nazbieralo.

Pozdrawiam!!


A co byś chciała konkretnie? Bo jak będziemy liczyć, że ja sama z własnej woli będę coś dzielić, to możemy długo czekać
Ale jeśli coś chcesz, to Ci odkopię. Z krzaków mogę zrobić sadzonki derenia elegantissima, bo widziałam, że wystarczy, że gałązka leży na ziemi i już puszcza korzonki. Mam też chyba kolejne siewki trzmieliny oskrzydlonej.
Gaury mam mnóstwo, knautii też, zielone hosty szybko się rozrastają. Liliowiec taki rdzawy też super przyrasta i mogę się podzielić. I jakbyś chciała, to mam też dużo carex Ice Dance
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
Dorii 00:20, 10 sie 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
aga_podlasie napisał(a)


Które zestawienia chcesz mieć u siebie?


Stipa z czosnkami i werbeną a także hortki z fioletową budleją

Czemu chcesz się pozbyć śmiałków?
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
UlaB 09:16, 10 sie 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
aga_podlasie napisał(a)


A co byś chciała konkretnie? Bo jak będziemy liczyć, że ja sama z własnej woli będę coś dzielić, to możemy długo czekać
Ale jeśli coś chcesz, to Ci odkopię. Z krzaków mogę zrobić sadzonki derenia elegantissima, bo widziałam, że wystarczy, że gałązka leży na ziemi i już puszcza korzonki. Mam też chyba kolejne siewki trzmieliny oskrzydlonej.
Gaury mam mnóstwo, knautii też, zielone hosty szybko się rozrastają. Liliowiec taki rdzawy też super przyrasta i mogę się podzielić. I jakbyś chciała, to mam też dużo carex Ice Dance


Ok, przyjdzie pora to bede sie odzywac
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
aga_podlasie 10:57, 10 sie 2020


Dołączył: 27 sie 2014
Posty: 2007
Dorii napisał(a)


Stipa z czosnkami i werbeną a także hortki z fioletową budleją

Czemu chcesz się pozbyć śmiałków?


Stipa ze wszystkim dobrze wygląda ale ja jestem nieobiektywna, bo ją uwielbiam.

Śmiałki sieją mi się na potęgę, już mam dość pielenia. Staram się ścinać kwiatostany zanim się rozsieją ale wtedy tracą urok i straszą suchymi badylami. Ich zaletą jest tylko to, że ruszają bardzo wcześnie i poźniej pięknie słońce prześwietla ich kwiatostany, ale już pod koniec lipca u mnie wyglądają źle.
To nie będzie co prawda to samo, ale w ich miejsce na mojej rabacie brzozowej już mam miskanty adagio i jeszcze inne miskanty, których nazw nie znam, bo wysiewałam je z kupionych nasion.
____________________
Mój jest ten kawałek ogrodu
UlaB 12:19, 10 sie 2020

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Agata, a masz trzcinnika krótkowłosego? Tez rusza wczesnie, kwitnie jak to trzcinnik ale kwiatostany ma swietne. Uwielbiam go, bede sadzic na pewno. Mam jednego w donicy od kilku lat i jest niezawodny.

Twoja gaura robi u mnie za skarpetke judaszowcowi littleWoody (w donicy). Juz mi sie podoba. Bede kombinowac z czym ja potem sadzic. A masz rozową? Widzialam ze rondo obok gołębia jest obsadzone rozową gaurą. Tylko ciekawe czy ona mi nie wymarznie na dzialce. Potestuję moze w przyszym roku.
ID niewykluczone ze przyjme spowrotem chyba ze moj ostatni z donicy po prostu pojdzie na rozmnozenie
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies