Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 18:53, 05 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
sasanki w końcu się pokazały, co zrobić z takimi szafirkami, doprowadzają mnie do rozpaczy, późno kwitną ale zamiast liści włosy im rosną





główna kępka prosa śpi ale nowe roślinki już wystartowały

pierwsze kwiaty magnolii w moim ogrodzie - Leonard Messel

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
tulucy 20:32, 05 kwi 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Łączę się w nerwie na te liście szafirkowe, dziś już miałam ochotę je wyciąć...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
wunia 20:35, 05 kwi 2019


Dołączył: 05 sie 2018
Posty: 77
Gosiu masz przepiękne ciemierniki
paniprzyroda 20:56, 05 kwi 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Fajna wiosna u Ciebie, obszaru do wertykulacji nie zazdroszczę Szafirkom obcięłam w tym roku liście, bo denerwowały mnie tak samo, w ubiegłym roku kwiaty były słabo widoczne. Zobaczymy jak zakwitną. Mam też jakąś inną odmianę i te liście mają krótkie.
____________________
Dwa ogrody
Aurelllia 22:01, 05 kwi 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Gosia sprzęt odpaliła Trawka na pewno wyładnieje, tylko teraz deszczyk niech popada
Gosiu liście szafirkom może spokojnie o połowę skrócić im to nie zaszkodzi, kiedyś tez się z nimi męczyłam, dziewczyny tak poradziły i teraz ciacham i jest o niebo lepiej
Magnolia przepiękna !
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Gruszka_na_w... 22:10, 05 kwi 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
tulucy napisał(a)
Łączę się w nerwie na te liście szafirkowe, dziś już miałam ochotę je wyciąć...


Swoim szafirkom ścięłam liście o połowę przy okazji przedwiosennych porządków. Teraz w miarę porządnie się prezentują.

Gosiu, pierwsze kwitnienie magnolii we własnym ogrodzie możemy świętować razem.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
anka_ 22:13, 05 kwi 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
Aniu dla Ciebie cisy


Dziękuję
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
KasiaBawaria 07:09, 06 kwi 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Wertykulacji nie zazdroszcze.Ja swoja robie teraz na jesien zawsze.Trawnik mi lepiej zimuje
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 07:44, 06 kwi 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
tulucy napisał(a)
Łączę się w nerwie na te liście szafirkowe, dziś już miałam ochotę je wyciąć...


zaraz je przytnę

wunia napisał(a)
Gosiu masz przepiękne ciemierniki


prawda? w tym roku dopiero pokazują swoją urodę

paniprzyroda napisał(a)
Fajna wiosna u Ciebie, obszaru do wertykulacji nie zazdroszczę Szafirkom obcięłam w tym roku liście, bo denerwowały mnie tak samo, w ubiegłym roku kwiaty były słabo widoczne. Zobaczymy jak zakwitną. Mam też jakąś inną odmianę i te liście mają krótkie.


cała jestem obolała, a jeszcze wszystkiego nie sprzątnęłam. Będę ciachać liście. Też jesienią kupiłam szafirki z szerszymi liśćmi ale jakoś słabo wschodzą, może zostały pożarte?

Aurelllia napisał(a)
Gosia sprzęt odpaliła Trawka na pewno wyładnieje, tylko teraz deszczyk niech popada
Gosiu liście szafirkom może spokojnie o połowę skrócić im to nie zaszkodzi, kiedyś tez się z nimi męczyłam, dziewczyny tak poradziły i teraz ciacham i jest o niebo lepiej
Magnolia przepiękna !


Ba jakoś nie zapowiadają deszczu, to katastrofa, jak wiosną nie pada to jak rośliny rozwijać się mają? będę ciąć liście

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Swoim szafirkom ścięłam liście o połowę przy okazji przedwiosennych porządków. Teraz w miarę porządnie się prezentują.

Gosiu, pierwsze kwitnienie magnolii we własnym ogrodzie możemy świętować razem.


Zapamiętam na przyszłość by ciąć początkiem wiosny

anka_ napisał(a)

Dziękuję





KasiaBawaria napisał(a)
Wertykulacji nie zazdroszcze.Ja swoja robie teraz na jesien zawsze.Trawnik mi lepiej zimuje


Na jesieni? A wiosną areacja?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 19:45, 06 kwi 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7592
gdzie nie zajrzysz robota wre

u mnie tez gwiazdzista zakwitla ale foteczki jutro. musze skonczyc sadzenie paru drzewek. nie znalazlam minuty na fotografowanie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies