Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Pszczelarnia 15:46, 20 lis 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Co powiesz o tej jabłonce Coccinelle?

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gosiek33 18:32, 20 lis 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Pszczelarnia napisał(a)
Co powiesz o tej jabłonce Coccinelle?




Ładna, ma jedną wadę ciemne jabłuszka w ciemnych liściach. Za to długo trzyma liście i pięknie je przebarwia


kwiat coccinelli i październikowe przebarwienie liści






____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 18:42, 20 lis 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Jak to dobrze, że udało się znaleźć owych panów.


Bardzo dobrze, ogrom pracy machnęli


rabatka już bez jabłonek





____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Helen 21:13, 20 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Gosia, pokaż efekty prac. Na zdjęciach, które wstawiłaś wczoraj nie było jeszcze widać jak to wygląda. Na razie trudno mi sobie wyobrazić, co robisz.
____________________
Helen - Hortensjowo
TAR 09:56, 21 lis 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7271
super przeniesione jablonki, dobrze ze sie ich nie pozbyłas swoja droga, bo sa piekne i ze wzgledu na liscie jesienne chociazby bym je zatrzymala. Wszystko co o nich piszesz mnie tylko zacheca do znalezienia wiosna jednej takiej bordowej.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 13:47, 21 lis 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Helen napisał(a)
Gosia, pokaż efekty prac. Na zdjęciach, które wstawiłaś wczoraj nie było jeszcze widać jak to wygląda. Na razie trudno mi sobie wyobrazić, co robisz.




efekt rabaty cienistej na dziś, zwichrowane belki to nie przekłamanie aparatu foto



rabatka słoneczna po wyciągnięciu z niej jabłonek




w końcu widać brzózkę







____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 14:02, 21 lis 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
TAR napisał(a)
super przeniesione jablonki, dobrze ze sie ich nie pozbyłas swoja droga, bo sa piekne i ze wzgledu na liscie jesienne chociazby bym je zatrzymala. Wszystko co o nich piszesz mnie tylko zacheca do znalezienia wiosna jednej takiej bordowej.



Też jestem zadowolona, że będę mogła je nadal oglądać
Oby wszystko się przyjęło, poza jabłonkami przeniesione zostały róże - Veilchenblau i Souvenir du dr Jamain, jarząb Granatnaja i dereń Jantarnyj szczepiony na pniu.

Chcę jeszcze przenieść tam powojnika Summer Snow, ale to już wiosną. I wymyśliłam w nogi clematisa płożącego Praecox. Kiedyś miałam tylko w powodzi się utopił
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Agania 14:09, 21 lis 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiek33 napisał(a)



Ładna, ma jedną wadę ciemne jabłuszka w ciemnych liściach. Za to długo trzyma liście i pięknie je przebarwia


październikowe przebarwienie liści






Niezwykle zgrabną ma figurę...tak już ma czy jej pomagasz?
Prędziuchem te belki zakotwiłaś...zadowolona pani?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anda 14:26, 21 lis 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Ślicznie wygląda cienista z belkami. Trud się opłacił
Jablonki piękne, a słoneczna wygląda, jakby jej nic nie ubyło
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosiek33 15:08, 21 lis 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Agania napisał(a)

Niezwykle zgrabną ma figurę...tak już ma czy jej pomagasz?
Prędziuchem te belki zakotwiłaś...zadowolona pani?



Ona tak rośnie... w zasadzie, za bardzo się panoszyła w tej ciasnej rabacie więc po kwitnieniu obie jabłonki zostały podkasane. Na nowym miejscu będą miały więcej miejsca. Liczę, że część gałęzi się odbuduje (?)


Z rabaty bardzom zadowolona, porządek będzie - miejsce dla paproci, i nie zmarnowały się pobudowlane pozostałości
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies