Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

paniprzyroda 20:39, 19 lut 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Gosiu, buziaki wiosenne zostawiam...
____________________
Dwa ogrody
pestka56 22:26, 19 lut 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Gruszeczka dobrze radzi. Prędzej oswoisz myśl, że jej nie ma przy tobie.
____________________
Kasia
KasiaBawaria 06:57, 20 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
aH Gosiek, przytulam...
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 07:12, 20 lut 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Już płakać nie mogę, serce mi się buntuje. Muszę wiosny wyglądać
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 07:42, 20 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Wyplacz sie, to pomaga. A jezeli chodzi o doodle, to jest duzo z drugiej reki, ktore szukaja nowego domu, wlasnie taki roczne. Moze u was tez?
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 07:57, 20 lut 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
KasiaBawaria napisał(a)
Wyplacz sie, to pomaga. A jezeli chodzi o doodle, to jest duzo z drugiej reki, ktore szukaja nowego domu, wlasnie taki roczne. Moze u was tez?


Czemu sprzedają? Wiesz może? U nas tylko w ofercie szczeniaki za cenę zaporową
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
April 08:02, 20 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
Też się zastanowiłam od razu czemu tak dużo osób chce sprzedać rocznego psa. Coś z nimi nie tak po tym okresie?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gosiek33 08:03, 20 lut 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Kasiu przerabiałaś temat - pudle uczulają?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 09:12, 20 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
April napisał(a)
Też się zastanowiłam od razu czemu tak dużo osób chce sprzedać rocznego psa. Coś z nimi nie tak po tym okresie?


ja wiem czemu, ludzie kupuja dla zachcianki ślicznego pieska, czesto dla dziecka a taki sliczny piesek potrzebuje nie tylko uwagi, nauki ale i pielegnacji. przeklenstwo wielu psow to to, ze sa sliczne i wygladaja jak maskotki. tak jak moje maltasy. wiesz ile jest w schronach maltanczykow do wziecia, glownie to psy z pseudo ktore sie znudzily roznym karynom, dżesikom lub brajankom. a psiak to nie zabawka, jak nie mamy na niego czasu to kupujemy pluszaka. ludzie sa okrutni.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 09:22, 20 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
Gosiu, dziewczyny dobrze mowia, wyplacz sie, wspomnij. żałobe trzeba przejsc, docelowo oczysci i serce i umysl. moze terapeutycznie ogrodem sie zajmij, po sobie wiem, ze pomaga. Jak chcesz mozesz do mnie przyjechac na kilka dni i z bialaskami posiedziec u nas spokoj, las, duzo ptakow - bedzie jak w sanatorium.

na twoim jednak miejscu chwilke bym sie wstrzymala z nowym psiakiem. tak mi sie wydaje. sa ludzie ktorzy od razu biora malego srula i to jest ich terapia a sa ludzie, ktorzy potrzebuja żal przetrawic. po drugie mocno sie zastanow nad rasa. pudle tez uczulaja.

osobiscie jestem przeciwna roznym psim hybrydom typu labradoodle czy inne doodle. nie wiem po co ludzie wymyslaja takie dziwactwa. akurat w tej materii jestem zwolenniczka istniejacej rasy psiej a nie hybrydy, ktora moze chorowac, miec wady genetyczne itp. no i oczywiscie nie z pseudo a z porzadnej hodowli.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies