Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 08:04, 27 lut 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
pestka56 napisał(a)


Od pewnego czasu poluję na odpowiednie krzesła używane. 2 razy już znalazłam, ale były albo 4 albo 6 jako całość i rezygnowałam, bo cena i jeszcze musiałabym za transport zapłacić. Jakbyś się zdecydowała, to chętnie wejdę w spółkę.


Tylko pokazałam pomysł skoro temat ławek w ogrodach znowu po ogrodowisku krąży Sama mieć ławki raczej nie będę



galgAsia napisał(a)
Oj Gosiu, ciężki ten początek roku u Ciebie... Pozostaje mieć nadzieję, że z wiosną i słońcem będzie lepiej . Ściskam cieplutko


Niestety i zawsze jest prawo serii, gdy wali się to na wielu frontach. Nadzeję mam


Drimeth napisał(a)


Dziękuję.
Niestety, leczenie było paliatywne.
Teraz musimy się z tym pogodzić i iść dalej. Kicia zawsze pozostanie w naszych sercach.

Wczoraj przeszłam się po ogrodzie. Wiosna idzie. Irysy w pąkach, ciemierniki już prawie rozwinięte. Pora zaplanować wiosenne przemeblowania rabatowe.

Ławeczka bardzo ładna. Będzie u Ciebie pasowała.




Tak smutno zawsze po odejściu zwierzaków.

Iryski przeflancowane razem z prosem od Ciebie kwitną w tym roku już na całego

Część ciemierników w końcu rozwinęła się


TAR napisał(a)
Czesc Gosiu, chichutko zagladam i podpytuje jak samopoczucie?



Aniu dzięki za troskę. Już zdecydowanie lepiej. Czy ktoś wiedział, że po podaniu sterydu w kolano mogą być objawy uczulenia? Starość nie radość
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
galgAsia 08:53, 27 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)
Czy ktoś wiedział, że po podaniu sterydu w kolano mogą być objawy uczulenia? Starość nie radość
Niestety, mnie też się to przytrafiło - po podaniu kwasu hialuronowego do stawu po zabiegu. To reakcja na konserwanty bardziej niż na naturalną substancję. U mnie objawy wystąpiły po 3 podaniu. Niekoniecznie starość
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
tulucy 09:24, 27 lut 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Gosiu tulam mocno...

co do pieca - my mamy bardzo fajny dwufunkcyjny termetu, wystarcza na nasz cały dom (kubatura ważna), dom widziałaś, sporo do ogrzania. zapłaciliśmy ok 2,2 tys. kilka lat temu, teraz kosztują ok 2,5. M mówi, że taki sam by znowu kupił. Sklep był internetowy, koło Błonia. My wybraliśmy opcję z odbiorem osobistym.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gosiek33 09:27, 27 lut 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
galgAsia napisał(a)
Niestety, mnie też się to przytrafiło - po podaniu kwasu hialuronowego do stawu po zabiegu. To reakcja na konserwanty bardziej niż na naturalną substancję. U mnie objawy wystąpiły po 3 podaniu. Niekoniecznie starość


Dostałam kwas hialuronowy + steryd, pan twierdził, że to co mi na twarz wyszło, to była reakcja na steryd.... no masz


szkoda, że nie udało mi się oddać prawdziwie płomiennej barwy tego maleństwa




____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 09:28, 27 lut 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Niespodzianka, chyba nie przypadkowo "zimą" spotkałam gile oskubujące pęcherznice, teraz mam nadzieję szykuje się coś więcej, pan gil dołączył do kilku samic


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
April 09:29, 27 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Współczuję dolegliwości.

Rozchodniki urocze Znasz odmianę tego pomarańczowego?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gosiek33 09:30, 27 lut 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Nie podejrzewałam, że wiewiórka do chomikowatych się zalicza


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 09:56, 27 lut 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
April napisał(a)
Współczuję dolegliwości.

Rozchodniki urocze Znasz odmianę tego pomarańczowego?



Niestety nie ale zawsze możesz sobie uskubać z tej miski
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
April 09:59, 27 lut 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Gosiek33 napisał(a)



Niestety nie ale zawsze możesz sobie uskubać z tej miski


Oj żebyś się nie zdziwiła jak przyjadę

Całą zimę trzymałaś je na zewnątrz?
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 10:05, 27 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)
Nie podejrzewałam, że wiewiórka do chomikowatych się zalicza


O rany, ale zdjęcie zrobiłaś! Do National Geografic wyślij
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies