Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

KasiaBawaria 17:15, 26 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Cudo uwielbiam przysypane liscmi rabaty i piekna zmrozona roza
____________________
Zapraszam na kawe
TAR 21:01, 26 lis 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
śliczne przymrozenia, róża wymiata u nas tez dzis rano bialo ale jestem taka zagoniona, ze nie mam czasu pobiegac z aparatem. cos slaba ostatnio jestem i mam klopoty z porannym wstawaniem. a bialasy przytulasy tego bynajmniej nie ulatwiaja ptaki rozgoscily sie juz w nowych stolowkach.


nie chce ktos moze slicznej czarnej koteczki? mala ale wyglada jak puma. sasiadka sie wyprowadzila i "zapomniala" zabrac ze soba kota. biedna czarnula blaka sie od kilku m-cy a z babsztylcem nie ma kontaktu. kicia przymilna i do tego łowna. ja niestety nie moge wziac i gdzie sie da domku jej szukam.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
antracyt 22:18, 26 lis 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Przerażają mnie tacy ludzie, którzy opuszczają "problem" wraz z opuszczeniem domu...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gosiek33 07:09, 27 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
wunia napisał(a)
Przepiękne zdjęcia Gosiu



słoneczko się uśmiecha


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:10, 27 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Kasiek napisał(a)



Sama w podobny sposób odnajduję nazwy roślin na forum
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:13, 27 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
inka74 napisał(a)
Uwielbiam twoje zdjęcia, normalnie Instagramowe paproć w takim wydaniu wygląda jak nie z tego świata



Paproć przyciągnęła mnie tym wyglądem

Na istagramie wstawiam głównie te z telefonu. Tu na forum dużo tracą bo nie da się ich powiększyć
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:30, 27 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
KasiaBawaria napisał(a)
Cudo uwielbiam przysypane liscmi rabaty i piekna zmrozona roza



Gdy jest suchy mróz można się cieszyć takimi widokami


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:36, 27 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)
śliczne przymrozenia, róża wymiata u nas tez dzis rano bialo ale jestem taka zagoniona, ze nie mam czasu pobiegac z aparatem. cos slaba ostatnio jestem i mam klopoty z porannym wstawaniem. a bialasy przytulasy tego bynajmniej nie ulatwiaja ptaki rozgoscily sie juz w nowych stolowkach.


nie chce ktos moze slicznej czarnej koteczki? mala ale wyglada jak puma. sasiadka sie wyprowadzila i "zapomniala" zabrac ze soba kota. biedna czarnula blaka sie od kilku m-cy a z babsztylcem nie ma kontaktu. kicia przymilna i do tego łowna. ja niestety nie moge wziac i gdzie sie da domku jej szukam.



Sen to zdrowie. Widać, że go potrzebujesz. Też ostatnio śpię do 7... znaczy dobrze ale widno zaczyna się dopiero ok 7.30. Znowu słońca mało


Człowiek bywa paskudny. Szkoda kici ale mam bardzo mieszane uczucie w stosunku do łownych kotów buszujących po ogrodzie



jedzonko czeka na gile - tylko do pęcherznic u mnie przylatują






____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:38, 27 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
antracyt napisał(a)
Przerażają mnie tacy ludzie, którzy opuszczają "problem" wraz z opuszczeniem domu...



Śledzę wątek o psach do adopcji. Czego się tam napatrzę i naczytam to włosy stają dęba, a zęby zaczynają zgrzytać


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:40, 27 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies