Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

kerii 12:21, 05 sie 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
sylwia_slomczewska napisał(a)

Dzięki różnym upodobaniom nie ma nawałnicy turystów w jednym miejscu na świecie


No i to jest właśnie to

Jeden w górach, drugi nad morzem a trzeci lubi wakacje na działkach RODOS ważne żeby się było zadowolonym
____________________
Jola Moja glebo terapia
sylwia_slomc... 12:25, 05 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82624
kerii napisał(a)


No i to jest właśnie to

Jeden w górach, drugi nad morzem a trzeci lubi wakacje na działkach RODOS ważne żeby się było zadowolonym

Dokładnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 12:38, 05 sie 2018


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
kerii napisał(a)


Wakacje bez morza to stracone wakacje za tydzień jadę

Ja też niedługo
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kerii 13:15, 05 sie 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Kasia siniece odpłynęły woda ciepła fajnie bedzie )
____________________
Jola Moja glebo terapia
13:27, 05 sie 2018
Z atrakcji turystycznch to tutaj na kazdym kroku lokalny murzyn mowi po rusku. Widok komiczny i przynajmniej wiem po co ruskiego sie uczyłam tyle lat

Duzo tez tutaj jest osob niepełnosprawnch na wózkach. Dzieci z porazeniem mózgowym czy osoby starsze wymagajace całodobowej pełnej opieki łacznie z karmieniem . To jest bardzo zaskakujace ale anglicy i francuzi to praktykuja i wypoczoczywaja całymi rodzinami ...male dzieci od rocznych po starowinki o lasce czyna wózku



13:29, 05 sie 2018
Udigodniej dla iwalidow duzo ...Kraków wypada dużo słabiej . .a nawet bardzo słabo ☹
Figaro 13:40, 05 sie 2018


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
A ja Justyna odnosze wrazenie czytajac Was a przede wszystkim ciebie ze po prostu jak zwykle starasz sie komus dokopac. Skoro jestes taka szczesliwa na swoich wakacjach ( notabene w betonowej dzungli gdzie nikt normalny na takie warunki nie jedzie) to co tu robisz na forum ? Masz niby urlop a siedzisz na forum i prowokujesz awantury. Korzystaj z tego zaludnionego basenu i lezakow poustawianych jeden na drugim i zwiedzaj w upalach afrykanskich Barcelone. Rob to co lubisz i daj innym zyc wedlug ich gustow upodoban czy przykazan.
Nie podoba ci sie tutaj ? To po co przychodzisz.
sylwia_slomc... 13:53, 05 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82624
Zostawiam i jadę do puszczy, nie na basen tylko na spacer po lesie




____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Figaro 13:56, 05 sie 2018


Dołączył: 15 kwi 2017
Posty: 452
I masz racje Sylwia a reszte olej bo nie warto. Milego spaceru Ci zycze i odpoczynku.
sylwia_slomc... 14:00, 05 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82624
Figaro napisał(a)
I masz racje Sylwia a reszte olej bo nie warto. Milego spaceru Ci zycze i odpoczynku.

Dzięki, mam nadzieję, że w tym czasie niebo mi ogród podleje, pochmurkane nieco, a pompę dopiero w tygodniu kupimy nową, tamtej nie opłaca się naprawiać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies