Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

sylwia_slomc... 17:44, 12 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Mariposa napisał(a)


Urocze!
Skąd Ty Kobieto bierzesz te wszystkie pomysły na wszelkiego roczaju upiększacze - i czas na ich wykonanie???
Jeszcze jak przeczytałam o 40 punktach dokarmiania ptaków ... no, nawet obejść to wszytko, żeby uzupełnić jedzonko to wyczyn nie lada.
Ja też mam głowę pełną pomysłów, ale nijak w czasie nie wyrabiam się z ich realizacją
Podziwiam szczerze

Elu pomysły zawsze w zimie realizujemy bo i tak nie usiedzimy Karmniki mam po całym ogrodzie żeby mieć powód zimą na samą górę wyłazić i formy nie stracić, bo potem wiosną sapkę łapię w połowie, a tak to kondycja utrzymana, a i kalorii zimowych ciut zawsze zostawię po drodze
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Mariposa 17:49, 12 gru 2018


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
sylwia_slomczewska napisał(a)

Karmniki mam po całym ogrodzie żeby mieć powód zimą na samą górę wyłazić i formy nie stracić, bo potem wiosną sapkę łapię w połowie, a tak to kondycja utrzymana, a i kalorii zimowych ciut zawsze zostawię po drodze


____________________
Ela Motylogród
Urszulla 17:54, 12 gru 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21809
Widać na fotkach jak gęściutko na rabatach. Zimozielone teraz widać a potem ustępują miejsca kwiatkom. Super masz po tych 5 latach a pamiętam początki, brzozowe zajączki itp. Nie pomyślałabym nigdy że takie marzenia masz i tak szybko zrealizujesz
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 18:01, 12 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Mariposa napisał(a)



____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:03, 12 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Urszulla napisał(a)
Widać na fotkach jak gęściutko na rabatach. Zimozielone teraz widać a potem ustępują miejsca kwiatkom. Super masz po tych 5 latach a pamiętam początki, brzozowe zajączki itp. Nie pomyślałabym nigdy że takie marzenia masz i tak szybko zrealizujesz

Ula pamiętasz jak podawałam receptę na swój własny sukces? Robić po troszku, ale stale i wtedy się nie cofasz, a przesz do przodu, roboty ubywa i efekty zaczynają być widoczne Tobie to bardzo dobrze wychodzi, rabata z hortensjami cudo, a i ta pod drzewkiem już też super
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
hanka_andrus 18:39, 12 gru 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Sylwii,przekopać się przez Twoją doline nie dam rady, chyba dopiero w Sylwestra. Dziękuję za obecność u mnie.
Odezwę się w wolniejszym czasie. Trzymaj się ciepło. Pa
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
sylwia_slomc... 19:45, 12 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
hanka_andrus napisał(a)
Sylwii,przekopać się przez Twoją doline nie dam rady, chyba dopiero w Sylwestra. Dziękuję za obecność u mnie.
Odezwę się w wolniejszym czasie. Trzymaj się ciepło. Pa

Miło Cię Hanuś zobaczyć choć na momencik
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anabuko1 20:27, 12 gru 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
sylwia_slomczewska napisał(a)


kurniki w gabionach to jakies nieporozumienie, nie chcą rosnąć, ani się zagęśćić mimo cięcia, nawożenia i podlewania

berbryski już bez liści, ale reszta zielona, trzmielinę znowu musze wiosną ograniczyć bo zasłania okno i kratkę

fajne zdjęcia. Ja jakoś nie mam czasu na ich zrobienie. Rano wyjdę wieczorem wrócę. I sama ciemności
Ta twoja altana to piękna taka świątynia dumania
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
sylwia_slomc... 20:33, 12 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Aniu zdjęcia w soboty i niedziele cykam, w tygodniu nie ma czasuFajnie jak Ci się podobają
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
gogo 21:49, 12 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witaj Sylwio
Zagościłam u Ciebie, na razie w Wizytówce i kilkunastu stronach od końca / w wolnych chwilach częściowo uzupełnię/.
Masz piękne miejsce na Ziemi, prawdziwe Ranczo, wpasowane idealnie w okolicę.
Połączenie oryginalnej architektury ogrodowej z kompozycjami roślinnymi wspaniałe, nie wiedziałam na co patrzeć najpierw.
Stworzyłaś ogród nieszablonowy, w którym chętnie spacerowałam.
Pozdrawiam, zapraszam do mojego mini ogródka, który przejdzie metamorfozę dzięki O.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies