Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

Mixtoorka 11:39, 03 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Dziękuję, pogrzebię w doniczce dziś głębiej. Doniczka ma nawadnianie, jak wysadziłam w maju to najpierw przelałam, bo się sugerowałam wskaźnikiem... a teraz pewnie przesuszyłam Ehhh Kocham rośliny od niedawna Bidule.
A mój klon ma takie suche końcówki listków, czy to od słońca? Przestawiłam go bardziej w kąt i ma więcej cienia teraz. Ale jakoś niepokojąco dużo tych przesuszonych końcówek ma, więcej niż jak go kupiłam. Choć to wrażliwa roślika i mam nadzieję że będzie ok, puszcza młode (cudne) listki.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 12:23, 03 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811

Karolina-Pan Maluśkiewicz

____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 12:25, 03 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Jednak mi nie wyszło dodawanie podpisu ojj
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 12:34, 03 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
a jednak sukces, metodą prób i błędów
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Kindzia 19:10, 06 lip 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Wyszło Ci, bo trafiłam do Ciebie

Szefowa do Ciebie zagląda, słuchaj, to fachura!

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Mixtoorka 11:21, 08 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Kindzia napisał(a)
Wyszło Ci, bo trafiłam do Ciebie

Szefowa do Ciebie zagląda, słuchaj, to fachura!

Pozdrówka


tak tak oczywiście że słucham
Podlewam więcej lawendę i oczywiście jej lepiej, ufff, mam nadzieję że rozwinie kwiaty.
Byłam wczoraj na działce i przywitały mnie tam takie oto satelity



ogromne są a ja nawet nie wiem coż to za odmiana



pachną przyjemnie, nawet nie za mocno To prezent od mojej teścowej. Chyba muszę polubić bardziej lilie
Reszty narazie nie pokażę bo mamy okrutne tyły Ostóżki przekwitają, lawenda szaleje, chawsty szaleją, trawa szaleje A ja czekam na fasolkę szparagową, którą kocham najmocniej i dla niej mam ten ogródek

____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Kindzia 13:54, 08 lip 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
To lilie trąbkowe. Bardzo ładne
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Mixtoorka 14:37, 08 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
dziękuję, w tym roku są już dwie Ciekawa jestem kiedy rozwiną się kwiaty na czubku. Musze zadbać o towarzystwo dla nich, więcej lilii i te Rozplenice Hammeln mi się szalenie podobają
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
ewakatowice 09:09, 09 lip 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Witam się u Ciebie, podoba mi się tytuł Mamy wiele wspólnego, też mam mały ogródek przy domu szeregowym. Nawet miałam podobne wątpliwości jak robić taras aby nie zacieniać sobie poziomu zero
Będę zaglądać
Co w końcu będziecie robić, schody ?
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Mixtoorka 11:02, 09 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Będzie taras tak jak w projekcie, tylko nie murowany a drewniany. Z zejściem na polbrukowy taras. Bedziemy mieć i miejsce na krótką kawe i na grill na dole. My i tak niewiele czasu spędzamy tam z tyłu, bo mieszkamy na górze domu. Na dole mama Moje będą ukochane roślinki. Są poziomki i maliny dla dziewczyn, Maluśkiewicz warzywnik, będzie dom dla mojego ukochanego klona palmowego. A odpoczywamy, grilujemy, spotykamy się ze znajomymi i tyramy na działce Choć tam to dopiero jeszcze pracy potrzeba i pieniędzy Ewa - Twój ogród jest mistrzostwem widziałam przed i po, gratuluję. Bardzo mi się podoba.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies