Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

Mixtoorka 10:06, 10 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
MirellaB napisał(a)
Vanilki bardzo dorodne
Dziękuję
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
bql3 10:06, 10 lip 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
witam,


zapraszam ponownie bo kolejne przed chwilą "świeże" fotki samych klonów wrzuciłem z opisem nazw

pozdrawiam
Jan

____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Mixtoorka 10:45, 10 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811


ps.
.. jak robisz ściółkowanie klonika to grubo nie syp kory.


Janie, tam jest dość cieńko tej kory, ale jeszcze sprawdzę
Spacerowałam po Twoim ogrodzie japońskim, wyjątkowe miejsce. Spokój i harmonia.I klony masz śliczne, i Ginko
To miejsce ciężko nazwać ogrodem, mój Maluśkiewicz powinien być minimalistyczny, nie wiem czy japoński. Ale raczej geometryczny i nowoczesny bo bryła domu to narzuca.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 11:19, 10 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
bql3 napisał(a)
witam,


zapraszam ponownie bo kolejne przed chwilą "świeże" fotki samych klonów wrzuciłem z opisem nazw

pozdrawiam
Jan



oo to już lecę
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
bql3 12:17, 10 lip 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
Zapomniałem dodać, że i spis alfabetyczny klonów palmowych też wrzuciłem.
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Mixtoorka 12:36, 10 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
widziałam OMG!!! Mam do nich słabość ale rozsądek też muszę mieć. Chciałabym Atropurpureum podsadziś razem z Dissectum Viridis. Chodzi mi po głowie taki duecik
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
kasia_w 15:40, 10 lip 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Mixtoorka napisał(a)
Pod płotem mam rzędem posadzone rozchodniki. Ziemia tam jest bardzo kiepska, jałowa, zbita i piaszczysta. Miejsce bardzo słoneczne. Co mogłabym tam posadzić żeby wzbogacić tą rabatę?
Myślałam o Imperacie Red Baron z przodu. Tylko stanowisko jest suche. Nie wiem czy sobie poradzi.
Wybadczcie zielone plastiki, na chwilę obecną muszą być


Hej hej, jestem na 2 stronie może już ktoś to napisał. Do rozchodników pięknie wygląda rozplenica japońska.
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Mixtoorka 18:32, 10 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
kasia_w napisał(a)


Hej hej, jestem na 2 stronie może już ktoś to napisał. Do rozchodników pięknie wygląda rozplenica japońska.


Hej witam serdecznie i dziękuję poczytam o rozplenicy. czy tam w tym piachu podoła.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
MirellaB 19:40, 10 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Rozchodniki i rozplenica oraz tawuły i rozplenica - piękne inspiracje ma Zeta w Roztoczańskie klimaty. Podpatrzyłam i też zapragnęłam mieć choć namiastkę takiego cudeńka, będę tworzyła takie miejsce w moim ogrodzie
Zobacz przesyłam Ci link http://www.ogrodowisko.pl/watek/2616-roztoczanskie-klimaty?page=714 zdjęcia na dole
Prawda, że pięknie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mixtoorka 19:58, 10 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
MirellaB napisał(a)
Rozchodniki i rozplenica oraz tawuły i rozplenica - piękne inspiracje ma Zeta w Roztoczańskie klimaty. Podpatrzyłam i też zapragnęłam mieć choć namiastkę takiego cudeńka, będę tworzyła takie miejsce w moim ogrodzie
Zobacz przesyłam Ci link http://www.ogrodowisko.pl/watek/2616-roztoczanskie-klimaty?page=714 zdjęcia na dole
Prawda, że pięknie


o tak! fakt zachwycałam się ostatnio tą kompozycją
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies