Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

Mixtoorka 11:13, 22 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Jak jestem na dole, to tez mi sie wydaje że za mało tam miejsca z tymi hortkami. Nie wiem czy dam tam te thuje. Albo tylko żywotniki i hortensje.Ewentualnie żurawki na obwódkę. Narazie nie wiem kiedy się tym zajmę bo mam rodzinne problemy. Czas pokaże.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
MirellaB 18:30, 18 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Hej hej, a u Ciebie co tak cicho?
Działasz coś w ogrodzie?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mixtoorka 16:00, 19 sie 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Hej Jak wyjechałam na wakacje to upał spalił moje hortensje, ale żyją, tyle że ani kwiatów ani liści . Bardzo choruje moja teściowa i narazie wokół niej kręci się nasz czas woly i niewolny. Dziś rozpoczynamy prace porządkowe. Dostalismy pozwolenie na budowę tarasu tak jak chcemy na granicy działki- pisaliśmy do Ministerstwa dwa razy, raz nam odmówiono Oglądam za to Twój ogród ślicznie się rozrasta Może dziś uda nam się ruszyć z robotą bo rośliny w doniczkach dłużej nie pociągną.
Teraz ściągamy darń, wywozimy ziemię z gruzem, nawozimy ziemię ogrodową. Będą kopac doły pod filary i zalewać pewnie w przyszłym tyg. A ja zajmę się resztą.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
ewa004 11:07, 26 sie 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Jestem z rewizytą i widzę że burza mózgów trwa .

Jestem za połączeniem rozchodnika z rozplenica
To połączenie jest dla mnie boskie
Piszesz ze boisz się ze rozplenice zmarzną
Prawie w każdym ogrodzie u nas sa rozplenice i jeszcze nie spotkałam się żeby ktoś pisał że przymarzły .
Nie zimują te ciemne ,może Ty takie masz na myśli .

Ja mam u siebie połączenie hortek z rozchodnikiem .Dla mnie nie jest to ciężka kompozycja, chociaż zwiewna tez nie jest ale jest ładna .
Potrzeba jednak na takie zestawienie troszkę miejsca .

Nie podejmuj pochopnie decyzji ,bo będziesz srylion razy przesadzała
Oglądaj różne ogrody i wtedy sama dojdziesz co Ci najbardziej się podoba .
Mądrze się tak bo sama byłam taka rozhisteryzowana () i ciagle sadzę ,przesadzam i ciagle mi nie pasuje
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
MirellaB 19:19, 26 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Nie wstawiasz zdjęć A o co chodzi z tymi wykopkami i fruwającymi surfiniami? Co tam się u Ciebie dzieje jestem ciekawa
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mixtoorka 08:49, 27 sie 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
ewa004 napisał(a)
Jestem z rewizytą i widzę że burza mózgów trwa .


Oj ta burza trwa już długo. Musze posadzić najpierw to co mam. A tło zrobię ze Smaragdów, chyba że w szkółce zmienię zdanie

Rozplenice są fantastyczne i na pewno je wykorzystam jeśli nie koło domu to na pewno na działce,bo tam mam dorodne rozchodniki i pieknie będzie z rozplenicami. Ale najpierw okolice tarasu musze ogarnąć.

Celem jest stworzenie ładnego otoczenia dla Witolda tj. mojego klona palmowego . Musżę go Wam pokazać jak pięknie podrósł tego lata
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
bql3 10:21, 27 sie 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
witam,


Karolino - zapraszam na mały spacer do herbaciarni wrzuciłemu tam u siebie pare fotek z unikatowymi odmianami klonów palmowych (początek fotorelacji stronie na 24 ).

Zapraszam gorąco


fotka na zachętę:



pozdrawiam
Jan
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Mixtoorka 11:30, 27 sie 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
bql3 napisał(a)
witam,


Karolino - zapraszam na mały spacer do herbaciarni wrzuciłemu tam u siebie pare fotek z unikatowymi odmianami klonów palmowych (początek fotorelacji stronie na 24 ).

Zapraszam gorąco


fotka na zachętę:



pozdrawiam
Jan


Już je wszystkie dokładnie sobie oglądnęłam wczoraj. Cudne, po prostu cudne! Dziękuję za zaproszenie
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
MirellaB 14:49, 27 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Pokaż tego klona Mój malutki przesadzony do półcienia odbił, a drugi większy na pełnym słońcu przez te upały kolor stracił - teraz jest brązowo-zielony, ale nie usycha
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mixtoorka 19:56, 27 sie 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811


Dziś z moim M mamy 10 rocznicę Ślubu i takie dostałam róże z rozchodnikami, piękne

Postaram się rano wstać i zrobić Witoldowi zdjęcie, dziś moja młodsza córka wymiotuje.... i nici ze świętowania....

Rozchodniki z różami i gerberami - piękne połączenie
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies