Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

Agania 20:23, 29 mar 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Hey Karolka jaka ładna wiosna w donicach
Cieszę się, że przyjęły Ci się przebiśniegi i radość sprawiłam
Mój trawnik też w większości wypełnia mech, ma same plusy, tak jak Ewa pisze

Jeśli wymienić to tylko z rolki, ale to już inwestycja

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mixtoorka 20:47, 29 mar 2021


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Aganiu, te kilka m2 to nie inwestycja, tylko znów mech go zje. Mech byłby ok, gdyby nie to, że latem wysycha i robi się brzydki w miejscu gdzie dociera słońce.

Coś wymyślę

Ewuś, brzydko u mnie. Kfiatki tylko w donicach. Rosną powoli, stokrotki nie sprawdzają się u mnie. Bratki też stoją w miejscu. Zimno jest. Nie ma co fotografować
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
MiluniaB 11:55, 30 mar 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Karolka pokaż pomarańczowe i rude bratki
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
nicol21 14:20, 30 mar 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Anda napisał(a)
Hej, no tylko parę fotek ale lepsze niż nic
Trawnik mchowy też ładny. Mnie ogólnie mech się podoba, mięciutki, chwasty nie rosną Zielony nawet w upały.

Ja chcę sobie kupić Sango Kaku na taras do donicy. Bardzo mi się podoba, tylko troszkę drogi jak większy niż pół ramienia


Anda, Sangokaku bardzo szybko rośnie. Miałam, zjadł mi go grzyb. Ale w 3 lata na serio mocno urósł a ja go w dół jeszcze przyginałam Kupuj mały i wielką donicę.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Mixtoorka 15:08, 30 mar 2021


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
nicol21 napisał(a)


Anda, Sangokaku bardzo szybko rośnie. Miałam, zjadł mi go grzyb. Ale w 3 lata na serio mocno urósł a ja go w dół jeszcze przyginałam Kupuj mały i wielką donicę.


Pamiętam go- był gwiazdą w Twoim żwirowym kwadracie, żal mi go było bardzo, tak jak mojego dlatego teraz do donicy
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 15:32, 30 mar 2021


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811


I cóż... jest za rudo

Wcisnęłam patyki z hortki derenie doniosę. Trawy zasłaniają śpiące jeszcze clematisy i różę.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Mixtoorka 16:04, 30 mar 2021


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Kasiek 22:25, 13 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Mixtoorka napisał(a)
Aganiu, te kilka m2 to nie inwestycja, tylko znów mech go zje. Mech byłby ok, gdyby nie to, że latem wysycha i robi się brzydki w miejscu gdzie dociera słońce.

Coś wymyślę

Ewuś, brzydko u mnie. Kfiatki tylko w donicach. Rosną powoli, stokrotki nie sprawdzają się u mnie. Bratki też stoją w miejscu. Zimno jest. Nie ma co fotografować


Tez lubie mech i staram sie go miec w ogrodzie, ale niestety w upaly, i tak jak piszesz, tam gdzie jest slonce, piekny mech przemienia sie w susz. Pomimo ze mam go w cieniu, to po kilku dniach upalow, potrzebuje wody. Ale, i tak go lubie

____________________
Bawarka
Kasiek 22:26, 13 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
A tak wogole, to przyszlam tu do Ciebie, aby wszem i wobec oznajmic, ze jestes jasnowidzka i pewnie jakas moze i nawet wrozka Hoya bedzie mi kwitla Jakes powiedziala...Dowody u mnie
____________________
Bawarka
MiluniaB 22:39, 13 kwi 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Oooooo Karolka vis nowego w Maluśkiewiczu Mi się podoba i wcale nie jest za rudo. Ja lubię ten kolor
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies