Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pan Maluśkiewicz

Pokaż wątki Pokaż posty

Pan Maluśkiewicz

bql3 20:08, 10 lip 2015


Dołączył: 15 wrz 2014
Posty: 1274
już wrzuciłem odpowiedż ....

zapraszam do oglądania
____________________
Chashitsu - herbaciarnia japońska,ogród trójkątny
Aga 07:22, 11 lip 2015


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Witam widze ze masz juz spory zapas roślin .Można powiedzieć ze jesteśmy sasiadkami jeżeli to ten Wałcz w zachodniopomorskim.
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
MirellaB 07:26, 11 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Chcesz stworzyć taką rabatę z rozchodników i rozplenic?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mixtoorka 18:15, 12 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Bardzo fajnie wyglada z rozplenica ale ona wymarza. Ciagle chodzi mi Imperata Red baron po glowie jednak. Rozchodniki na czesci sa duze i rozrosniete a dalej male i posadzone wzdloz plotu. Moze jednak jakies miskanty pomiedzy. Rozwazam
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Aga 18:39, 12 lip 2015


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Witam to jednak mieszkam blisko bo w Trzciance a do Wałcza często jeżdżę.Jeżeli chodzi o rozplenicę to wymarza ta o ciemnych liściach a ta o zielonych nie ja ją mam i rośnie na piaskach nie lubi mieć za mokro.
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Mixtoorka 18:47, 12 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Aaa witam To dobrze slyszeć. Muszę poszukać w takim razie bo to zestawienie jest cudne. A wilgoci tam za duzo to nie ma
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
MirellaB 18:56, 12 lip 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Trawkę Red Baron nabyłam 12 sztuk na moja nową powstającą rabatę igiełkowa, miskanty ML i carexy dwa rodzaje - zobaczymy jak to wyjdzie

Zajrzyj do mojego wątku to zobaczysz ładne trawki

Paulinka ma fajną rabatę trawiastą - gracki, miskanty ML, red baron i carex ice dance, a miedzy nimi berberysy rocket orange - super to wygląda
Zobacz zdjęcia - przesyłam Ci link http://www.ogrodowisko.pl/watek/3206-ogrodowy-powrot-do-dziecinstwa?page=640
I z berberysami http://www.ogrodowisko.pl/watek/3206-ogrodowy-powrot-do-dziecinstwa?page=642

Tylko czy Ty chcesz mieć rabatę trawiastą? Bo ja mam trawy w połączeniu z różnymi iglakami, berberysami i azalią
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mixtoorka 11:00, 13 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Widziałam Twoje trawki fantastyczne, bardzo ładne egzemplarze! Ja wczoraj byłam u rodziców w Gorzowie i kupiłam w ogrodniczym Red Barona, jedynego i ostatniego. Jak przyszłam do auta to mąż się pytał, a co ta trawa taka mizerna (on nie jest specem od roślin ale tyle widzi ) Muszę jeszcze kupić hakonechloa pod klon. I tych baronów do rozchodników. Ale narazie planuję towarzystwo do klona koło tarasu. Stąd moje zapasy roślinne.
Rabaty Pauliny są świetne! Naprawdę warto skopiować, bo zestawienie daje piękną rabatę trawiastą.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
kasia_w 11:20, 13 lip 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Mixtoorka napisał(a)
Bardzo fajnie wyglada z rozplenica ale ona wymarza. Ciagle chodzi mi Imperata Red baron po glowie jednak. Rozchodniki na czesci sa duze i rozrosniete a dalej male i posadzone wzdloz plotu. Moze jednak jakies miskanty pomiedzy. Rozwazam


Ja nie zauważyłam, żeby wymarzała, ale u nas cieplej. Raczej rośnie jak wściekła, z kupionych 3 lata temu 3 sztuk mam dziś 9. Zdjęcia Zety widziałam, ale to jest pewnie lipiec, jeszcze przed kwitnieniem. Jak wszystko kwitnie dopiero jest czad

Natomiast red baron u mnie przynajmniej bardzo powoli przybiera na masie a rośnie w zacisznym miejscu. To raczej delikatna trawka, a rozplenica to gigant.
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Mixtoorka 11:42, 13 lip 2015


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Mi właśnie chyba odpowiada taki efekt red baron, doda trochę koloru i lekkości a te rozchodniki rosną jeden obok drugiego dość gęsto. U nas jest dużo jezior i jest zimno stąd boję się wymarzania.
Ale fakt: rozplenica wygląda zachwycająco z rozchodnikami. Mam czas przemyśleć tę sprawę bo najpierw muszę przygotować otoczenie mojego klona palmowego i tarasu.
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies