Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogrodzie Lorki za zakrętem

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogrodzie Lorki za zakrętem

lorka 11:32, 05 maj 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
i w końcu moje tulipanki( marne kilkanascie sztuk haha).. zakochałam się w nich i jesienią kupie hurtowo
angelique

chyba casablanca


ten niestety nie wiem jaki



no a teraz juz zabieramy się za dalsze prace budowlane czyli schodki z kostki, podwyższenie moich 3 rabat i placyk pod hustawkę.. no i pielenie.. do sadzenia wrocimy jesienią...
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
Ludwika 14:34, 05 maj 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Dzień dobry, zaznaczę sobie wątek, bo lubię podglądać tworzenie oraz piękne kadry Pozdrówki!
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
lorka 15:25, 05 maj 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Ludwika napisał(a)
Dzień dobry, zaznaczę sobie wątek, bo lubię podglądać tworzenie oraz piękne kadry Pozdrówki!

pozdrawiam i zapraszam
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
lorka 15:46, 05 maj 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
to kilka szerszych kadrów..
nie pokazuje bo nie mam co pokazywac.. no ale ,zebyście miały obraz sytuacji haha
frontówke już znacie.. czekam na larriski, stipy,lavendy, perovskie i czosnki.. i z obawą na ML..nie wiem czy nie ukatrupione, nie dają znaku zycia niestety


frontówka cała( udajcie ,że nei widzicie tych worów na śmieci


moje nowe nabytki 3 wisienki i zamienione tuje na cisy( zaszalałam i kupiłam takie duże


lecimy z bokiem.. szafirki i narcyzki, budzące się carexy evergold( ale słabiutko na razie.. z tyłu te małe ciski hillii


i rozpoczęte w tamtym roku tyły.. bo częśc ogrodu jest wyżej, więc będzie murek i na srodku schodki do wgłębnika( warzywnik, basen trampolinek i domek na narzędzia)


tyłów wam nie pokaże, bo jest sajgon.. nie ma jeszcze ogrodzenia, zdemolowany warzywnik, sosna do wycięcia , i kupa żwiru hihi

za to tutaj, gdzie młoda mi kijek bambusowy kradnie, będzie kostka( i wyrównana rabata do szerokosci tego domku.. tam wstawie hustawkę a po jej obu bokach będa hortensje annabelki i dwie wisnie umbraculiferki

a te mikrusy to zalażek żywopłociku z buksów, a za nim będzie żywopłocik z erecty( na razie mają z 10 cm tyci gałązeczki hehe)
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
ewelaa74 15:49, 05 maj 2016


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857

angelique







Prawie jak piwonie!
Śliczne!
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
lorka 16:34, 05 maj 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
ewelaa74 napisał(a)




Prawie jak piwonie!
Śliczne!


Prawda?! jak nie tulipany
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
oliwka 17:04, 05 maj 2016


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
lorka napisał(a)
to kilka szerszych kadrów..
nie pokazuje bo nie mam co pokazywac.. no ale ,zebyście miały obraz sytuacji haha
frontówke już znacie.. czekam na larriski, stipy,lavendy, perovskie i czosnki.. i z obawą na ML..nie wiem czy nie ukatrupione, nie dają znaku zycia niestety


frontówka cała( udajcie ,że nei widzicie tych worów na śmieci


moje nowe nabytki 3 wisienki i zamienione tuje na cisy( zaszalałam i kupiłam takie duże


lecimy z bokiem.. szafirki i narcyzki, budzące się carexy evergold( ale słabiutko na razie.. z tyłu te małe ciski hillii


i rozpoczęte w tamtym roku tyły.. bo częśc ogrodu jest wyżej, więc będzie murek i na srodku schodki do wgłębnika( warzywnik, basen trampolinek i domek na narzędzia)


tyłów wam nie pokaże, bo jest sajgon.. nie ma jeszcze ogrodzenia, zdemolowany warzywnik, sosna do wycięcia , i kupa żwiru hihi

za to tutaj, gdzie młoda mi kijek bambusowy kradnie, będzie kostka( i wyrównana rabata do szerokosci tego domku.. tam wstawie hustawkę a po jej obu bokach będa hortensje annabelki i dwie wisnie umbraculiferki

a te mikrusy to zalażek żywopłociku z buksów, a za nim będzie żywopłocik z erecty( na razie mają z 10 cm tyci gałązeczki hehe)



Chcę się rzec: brawo Ty !!!!!!!; czekam na twoje carrexy żeby porównać je w sezonie z moimi. Tulipany faktycznie jak pięknie !!!! Przecudne !!!!
Te cisy ładnie się komponują

Agata A co to są lariski bo zapomniałam

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
oliwka 17:06, 05 maj 2016


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
A "Młoda" przecież niedawno była maciupenka
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
lorka 19:36, 05 maj 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
Oliwko larriski to róże okrywowe , mam tam 3 między stipami posadzone
Ona jest malutka ma dopiero 1,5 roku
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
lorka 13:54, 11 maj 2016


Dołączył: 28 kwi 2015
Posty: 644
czosnki zaczynają kwitnąć

trzmieliny 4 sztuki są piękne, zagęściły się, zazieleniły..

a dwie porażka.. nie wiem dlaczego.. posadzone obok, od tego samego sprzedawcy

na pocieszenie dzidziuś grabik.. kiedyś będzie drzewem
____________________
Pozdrawiam Agata - ogród Lorki za zakrętem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies