Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

hindsight 10:33, 25 sie 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
Ania, ja też walczę z chwastami. Niestety nie jestem w stanie tego ogarniać na bieżąco, zwłaszcza, jak zajmuję się wykopkami pod nowe rabaty. Pocieszam się, że jak rabatowanie się skończy, to będzie tylko pielęgnacja i odchwaszczanie.

Zrób foty nawet z chwastami, co tam! Samo życie
____________________
Dominika Ogród do przeróbki
UrsaMaior 12:07, 25 sie 2016


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8297
Cześć dziewczęta Przywędrowałam za Toszką i spieszę Was pocieszyć. U mnie większość rabat jeszcze nie wyściółkowana, ale regularne przegrabianie pazurkami daje rezultaty, chwastów jak na lekarstwo - także nie smutajcie, da się A miałam naprawdę zapuszczony busz jeszcze niedawno.
____________________
ogród pod lasem
kamcia 20:53, 25 sie 2016


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Już kilka dni walcze z chwastami na nowej rabacie . Z początkiem sierpnia nawieźliśmy nowej ziemi i wyjechaliśmy na wakacje na 2 tygodnie. Gdy przyjechaliśmy na tej ziemi zastaliśmy chwastwisko , ale najbardziej mnie martwi, że jest tam pełno skrzypu i teraz wszystko staram się dokładnie wybierać.

____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
Makusia 22:00, 25 sie 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Kamcia łącze się z Tobą w bólu. Żeby roślinki chciane rosły w takim tempie, takie zdrowe i silne jak chwasty przebrzydłe, to byłoby zjawiskowo. Po moim urlopie nadal dokopuje się do roślin...
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Toszka 22:11, 25 sie 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Kamcia, ale te chwasty wyrosły z nawiezionej ziemi, czy z waszej, macierzystej?

Bo jesli z nowej to szybciutko skrzyp trzeba głęboko podważyć i wyjąć z korzeniem. Jeszcze się nie ukorzenił głęboko.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
kamcia 08:39, 26 sie 2016


Dołączył: 02 maj 2014
Posty: 515
Tak Toszko z tej nawiezionej. Wiem, że muszę porządnie go powybierać. Już kolejny dzień podważam i wybieram. Szczęście w nieszczęściu, że tam na razie posadziłam tylko cisy, a reszta jest pusta więc nie muszę manewrować między roślinkami. W tym roku już nic tam nie będę sadziła, aby plewić wyrastający ewentualnie skrzyp .
____________________
Kamcia ogródkowe rewolucje
AniMa 08:41, 26 sie 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Jeżeli skrzyp wyrósł odpowiednio duży, to można "zupkę" nastawić, będzie jak znalazł
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
anbu 08:48, 26 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Wczoraj zrobiłam tak jak Tocha radziła, na pazurkach pojeździłam na tym moich niezakorowanych rabatach

Ursa hej, nie jesteś jedyna na tym forum co za Toszką łazi hi hi

Domi nuda u mnie w ogródku, nuda

kamcia a gdzie masz wątek? Hę?

AniMa/Aniu ok Tylko trzeba jeszcze wiedzieć, jak ten skrzyp wygląda

Marta
____________________
Ania Ogród Ani :)
UrsaMaior 09:08, 26 sie 2016


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8297
Hej AniaJuż dawno miałam zajrzeć, ale ostro działałam w ogrodzie, poza tym synek nie ułatwia. Co do pazurków to naprawdę cuda czynią, ja ciągle ogarniam nimi i teraz widzę, że ostały się tylko mlecze. Pewnie niedokładnie korzonki wykopałam... Fajnie byłoby mieć wszystko wyściółkowane na cacy, ale póki co wolę przypilnować chwastów, na korę przyjdzie czas. Albo kamyczki, choć ich Toszka nie pochwala Ja z tym co mam jestem na razie zadowolona, wyglądają ładnie.
____________________
ogród pod lasem
Toszka 09:15, 26 sie 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
UrsaMaior, przyjedź do mnie, niedaleko masz, mam pasek żwiru do opielenia (w przeważającej mierze z orlików i dąbrówki) to zmienisz zdanie na temat żwirowych rabat
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies