Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u stóp klasztoru cz. II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u stóp klasztoru cz. II

07_Rene 23:46, 22 cze 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Alino, uracz mnie pięknem swoich róż, w wolnym czasie
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
alinak 16:53, 23 cze 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
RENIA nie masz pojęcia jak się to wszystko ciągnie . jeszcze tej altany nie przykryli ,pogoda w kratkę i znowu dzisiaj pojechali do domu ,na dachu nie da się pracować jak pada . w czwartek przyjeżdżają dodatkowo jeszcze nagrywać i nakłada się jedno na drugie . na drugi tydzień mus się spotkać Renia i wreszcie wypić kawkę .


SEBEKNie pytaj jak to przenieśli . szwagier górnik . konceptem i siłą woli przy typowych pomrukach ,wyciach i krzykach ...trzeba było to słyszeć ...jak zapasy z niedźwiedziem. cud że róża to wytrzymała .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
alinak 17:46, 23 cze 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524

Ja jak zwykle na końcu na forum , bo wiecznie coś innego mnie zajmuje ,ale nie zapomniałam że róże należy pokazywać ,bo niestety zdarza się że za rok już nie ma o pokazać ,bo róża padła .
W tym roku wypadły u mnie Goldelse po zimie i Gold City ,którą z musu wyrzuciłam przy okazji przeprowadzki pergoli .za to edenka tak mnie ucieszyła ,że nie umiem wam wyrazić swojej radości .


EDEN ROSE 85







GEBRUDER GRIMM




GARTENSPAS





KOSMOS



GOLDEN CELEBRATION








GARDEN OF ROSES w towarzystwie z Golden celebration





THE CROCUS ROSE








QUEEN OF SWEDEN





ROSENFEE









FLAMANTATZ ( FLAMENCO)



ALBA ROSA




CANDELIGHT





NEW DAWN










____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
babka 17:58, 23 cze 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Co tu dużo gadać,piękne róże! QUEEN OF SWEDEN mnie urzekła kolorem i formą.
Podziwiam prace altanowo-pergolowe, szacun psze pani, szacun
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
alinak 18:17, 23 cze 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
ALE AVATAREK!!!!!!!!!!!!!!!!.Kurcze lato mi siem marzy .a ja na kije ubieram polar .
Zmykam sie gibać z kijkami .
mnie tez Qeen of sweden zachwyca już trzeci rok
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
18:24, 23 cze 2015
Qeen zakupiałam w tym roku powąchalam w pąku ....uznałam ze to zapach m-ca ...poleciałam po kolejną ..nie było ...zamówiłam z netu

ale jest ogromna różnica wysokości ta z netu ledwo do półłydki siega i narazie ma 1 pąk ...kupiona w donicy ma około metra kilka kwiatków miała ale i kilka paków ma
Gabriela 18:43, 23 cze 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Wiedziałam kiedy przyjść - są cudne róże. I wstawiłaś tak jak ja wczoraj - nieregulaminową liczbę zdjęć różanych w jednym poście - niegrzeczne dziewczynki.
Jestem zachwycona moim Kosmosem, dobry w deszcz, niektóre kwiaty zwieszają głowy, ale jest ich dużo i dają tę białą plamę koloru na rabacie i o to mi chodziło, więc się nie zawiodłam.
Ty masz ją dłużej - jak szeroko rośnie, bo się zastanawiam czy jesienią nie dosadzić kolejnych 4 sztuk na rabacie.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
alinak 19:52, 23 cze 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
JUSTYNANie szybko sie zrównają . queen dopiero po 3 latach wydoroślała.
zawsze te w donicy są dorodniejsze .

GABRIELA Ja tak rzadko wstawiam teraz że bilans miesięczny i tak u mnie wychodzi na minus .
Kosmos u mnie rośnie nisko ale szeroko na ok 80 cm -teraz .na jesieni zawsze wydłużają mu sie pojedyncze pędy nawet do 1 metra .wkurz mnie u niego tylko to przewieszanie kwiatów ,jednak za wiotkie te łodyżki.fotki muszę mu robić z ziemi .
Wypoczęta?
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
20:04, 23 cze 2015
no toś mnie pocieszyła

ale tegoroczne róże z netu to odrzut jesienny chyba jest i wcisneli do donicy i handluja

07_Rene 21:16, 23 cze 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Już drugi raz Twoje róże oglądam Powiem Ci, że jak w tamtym roku podobały mi się same bladawce i kremy, tak w tym wszystkie mi się podobają nawet żółte i pomarańcze. Ostróżka wypasiona. Jak o nie dbasz? bo u mnie jakieś marne.
Nieskończonych robót altanowych nie zazdroszczę. Trzymam kciuki za czwartek.

Zaproszenie kawowe masz bezterminowe, więc kiedy znajdziesz czas to wpadaj nie mogę się doczekać...
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies