Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u stóp klasztoru cz. II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u stóp klasztoru cz. II

babka 21:30, 23 cze 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
alinak napisał(a)
ALE AVATAREK!!!!!!!!!!!!!!!!.Kurcze lato mi siem marzy .a ja na kije ubieram polar .
Zmykam sie gibać z kijkami

Jeszcze masz siłę na kijki ?? Niezmordowana jesteś
Avatarek miał przywołać lato ale jak widać z marnym skutkiem :/
Na rabatowe róże się nie skuszę ... chyba ale jak Małż postawi pergolę to chyba pomyślę o jakiejś pnącej. Wtedy się zgłoszę po doradztwo
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
alinak 22:44, 23 cze 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Ola co dzień aktywność musowo . mój charakterek potrzebuje powietrza i ruchu ,w przeciwnym razie umieram a ogrodowo to inny ruch . zapodaje sobie jeszcze zumbe ,jogę, pilates i taniec nowoczesny . nie ukrywam że zumba i taniec mnie najbardziej cieszy .

W ogrodzie nie tylko róże teraz kwitną a powiem że inne kwitnienia równie ukochane jak te różane .


KRWAWNIK PAPRIKA




DZWONEK KROPKOWANY



CZOSNEK OZDOBNY ROSEUM



KOCIMIĘTKA DEEP BLUE





____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Ozz 00:03, 24 cze 2015


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Przyszłam nacieszyć oko.

Jeżówki od Ciebie wybujały, że ho,ho, jeszcze chwila i zakwitną
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Donia72 00:07, 24 cze 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Ciekawa kocimiętka, taka gruba
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Ozz 15:50, 25 cze 2015


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Ojej, teraz dopiero zauważyłam, że masz Queen Of Sweden... strasznie długo dumałam nad tą różą, ale nie zaryzykowałam, bo nie lubię ,,skakać" wokół roślin z opryskami itp. jak się sprawdza? Dużo wymaga pielęgnacji, no i czy wysoka rośnie?

Dokopałam się też do wizyty Mai w Twoim ogrodzie Nie dziwię się, jest na co popatrzeć

Acha i jeszcze o rodgersjach - wrzucisz no jakie foty? Bo ja mam też kasztanowcolistną i poluję na taką z ,,rogami" czyli chyba na stopowcolistną, ale patrzę że Ty masz już wyrośnięte okazy.
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
17:22, 25 cze 2015
alinak napisał(a)



KOCIMIĘTKA DEEP BLUE







te kocimietki mi sie podobaja ..moja pozimie padla ...kupiłm blue moon i czekam na Walker's Low ciekawie jaka bedzie róznica ..bo jk widze to zdjecie to moja stracona wygladała identycznie.
Kasya 17:30, 25 cze 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42176
alinak napisał(a)




FLAMANTATZ ( FLAMENCO)






chyba pierwszy raz jestem u ciebie
piekne roze, ostrozka
a ten widoczek..bajka czy flamantaz zawsze tak obficie kwitnie ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
malkul 22:31, 25 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
alinak napisał(a)
moja ukochana Eden Rose 85 .





subtelne bardzo są
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
alinak 22:51, 25 cze 2015


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
eee_taam napisał(a)


te kocimietki mi sie podobaja ..moja pozimie padla ...kupiłm blue moon i czekam na Walker's Low ciekawie jaka bedzie róznica ..bo jk widze to zdjecie to moja stracona wygladała identycznie.


JUSTYNA juz wiem że będziesz zadowolona z wolkers lov . mam ja i jest bossska . mam też Six hill giant , ale ta rosnie tak wysoko że pokłada się . wolkers tez wysoka ale umiarkowanie i bardzo bujne kwiaty .
z tym że ty piszesz o Nepeta fasseni a ta u mnie to Nervosa ,czyli żyłkowana .
dostałam ja w prezencie od zaprzyjaźnionej ogrodniczki .
a jeśli padła to bardziej prawdopodobne że ją nornice wcięły


Donia72 napisał(a)
Ciekawa kocimiętka, taka gruba



Donia rzeczywiście fajna odmiana ,stoi sztywno ,nie pokłada się mocno i bardzo ładnie sie rozrasta




Ozz napisał(a)
Ojej, teraz dopiero zauważyłam, że masz Queen Of Sweden... strasznie długo dumałam nad tą różą, ale nie zaryzykowałam, bo nie lubię ,,skakać" wokół roślin z opryskami itp. jak się sprawdza? Dużo wymaga pielęgnacji, no i czy wysoka rośnie?

Dokopałam się też do wizyty Mai w Twoim ogrodzie Nie dziwię się, jest na co popatrzeć

Acha i jeszcze o rodgersjach - wrzucisz no jakie foty? Bo ja mam też kasztanowcolistną i poluję na taką z ,,rogami" czyli chyba na stopowcolistną, ale patrzę że Ty masz już wyrośnięte okazy.




Quen of Sweden bardzo polecam .nie choruje u mnie a wyrasta do 1,50 m.
jednak bardzo powoli się zbiera jak już zakupisz . dopiero w 3 roku pokazuje piękno . musisz sie wykazać cierpliwością .

rodgersje jutro ofocę liście




Kasya napisał(a)


chyba pierwszy raz jestem u ciebie
piekne roze, ostrozka
a ten widoczek..bajka czy flamantaz zawsze tak obficie kwitnie ?


Kasya Flamantatz jest bardzo plenna jeśli chodzi o kwitnienie .
Już nie raz miałam ochotę ją wyrzucić jak miałam taki okres że przestał mi się ten kolor podobać.teraz jednak na nowo pokochałam kolor czerwony a róża przetrwała moją chwiejność w gustach



malkul napisał(a)


subtelne bardzo są


Gosia zakochałam sie w nich parę lat temu u Ksi Bawarskiej i musiała zagościć w moim ogrodzie



____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
malkul 22:52, 25 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Alinko-och te miłości
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies