Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród Grodzi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Grodzi

Grodzia 13:12, 09 cze 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
dziewczyny wczoraj plewiłam skarpę i właśnie tak się po niej spindrałam że dwa paznokcie złamałam mimo grubych rękawiczek i dość krótkich paznokci
ale już nauczyłam się po niej chodzić i już nie zjeżdżam na tyłku jak wcześniej )

mąż obiecał zrobić schodki ale w tym roku na pewno się nie wyrobi ... jesteśmy w trakcie wykańczania domu i dużo prac robi sam i to jest na pierwszym miejscu teraz...

pozostaje mi tylko dbać teraz o te rośliny co mam i pomału zdobywać nowe na skarpę ...potem jak już będzie elewacja a ma być zrobiona w sierpniu to zacznę planować rabaty przydomowe...

____________________
Ogród Grodzi
07_Rene 22:58, 09 cze 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
I to jest plan
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
kasiek 19:40, 10 cze 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Bosze Kobieto jakie Ty masz piekne tereny wokoło - widoki bomba! Kibicuje i podlądam, rabata na stoku jest trudna ale dajesz radę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
AnnaCh 21:19, 10 cze 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Weszłam i od razu pierwsza strona mnie powaliła. Kocham Tatry, zaadoptujesz mnie? Będę wtedy mogła się na nie gapić ciągle
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Grodzia 12:18, 11 cze 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
AnnaCh napisał(a)
Weszłam i od razu pierwsza strona mnie powaliła. Kocham Tatry, zaadoptujesz mnie? Będę wtedy mogła się na nie gapić ciągle


do Tatr to ja mam jeszcze 100 km ale widoki i górki i tak cudne Pozdrawiam
____________________
Ogród Grodzi
Grodzia 12:22, 11 cze 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
podsyłam trochę aktualnych fotek
____________________
Ogród Grodzi
ogrodomaniaczka 21:18, 12 cze 2017


Dołączył: 20 lip 2015
Posty: 407
Grodzia skąd te widoki jeśli to nie tajemnica , bo bardzo podobne do moich i ta nazwa ...... może od Grodziska ?
____________________
Monika - Nowego początki
wrobelki 22:41, 12 cze 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Przyszłam z rewizytą ależ masz piękne widoki poczytałam o zmaganiach ze skarpą bo mnie też czeka zagospodarowanie skarpy. Co prawda moja będzie mniej użytkowa bo za nią już tylko ogrodzenie, ale chce żeby była w miarę bezobsługowa i oczywiście piękna nie wiem czy to da się połączyć
Pozdrawiam i zaznaczam do obserwowanych
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
makadamia 07:46, 13 cze 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Grodzia napisał(a)

mąż obiecał zrobić schodki ale w tym roku na pewno się nie wyrobi ... jesteśmy w trakcie wykańczania domu i dużo prac robi sam i to jest na pierwszym miejscu teraz...

pozostaje mi tylko dbać teraz o te rośliny co mam i pomału zdobywać nowe na skarpę ...potem jak już będzie elewacja a ma być zrobiona w sierpniu to zacznę planować rabaty przydomowe...


Rozmnażanie roślin to świetny pomysł - będziesz obsadzała od razu na gęsto, a nie czekała w nieskończoność na zabudowanie się tych rabat.

A jakie ostatecznie rośliny masz zaplanowane na tą skarpę?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Grodzia 09:07, 14 cze 2017


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 288
ogrodomaniaczka napisał(a)
Grodzia skąd te widoki jeśli to nie tajemnica , bo bardzo podobne do moich i ta nazwa ...... może od Grodziska ?


Jesteśmy niedalekimi sąsiadkami ja mieszkam w połowie drogi między Bochnią a Limanową
____________________
Ogród Grodzi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies