Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

sarenka 13:13, 31 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
malinia napisał(a)
no jeszcze 12 paczek i finito na ten rok hehehhe
Tylko 12
Chciałam pełne białe, różowe, ale chyba kupię pojedyncze mix

Jeszcze 4 tuje chciałabym posadzić w tym roku.
____________________
Magda W samym sloncu
malinia 13:22, 31 paź 2018


Dołączył: 09 cze 2018
Posty: 943
też mam białe i bardzo lubię
ja się zastanawiam nad różami caly czas effka mnie pokusiła ;D
____________________
Malwina po-nitce-do-klebka
sarenka 13:47, 31 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Malinia- dla mnie róże to chyba wyższa szkoła jazdy
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 14:18, 31 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
Megi, wez na poczatek nie wymagajace roze, np. Hansestadt Rostock One naprawde sa latwe w uprawie

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 16:57, 31 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ewa,piękna ta róża! Jeszcze tu na Ogrodiwisku muszę jej poszukać.

A tymczasem pierwszy krok już zrobiony
Szpadelkiem do kancikow chciałam birzeg rabaty zaznaczyć,wyszło...no cóż, tak wyszło,że śmiać mi się chce nie wiem co teraz z tym zrobić ale ubaw mam z siebie,wiedziałam,że należało na męża poczekać

____________________
Magda W samym sloncu
Anda 17:03, 31 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
Oj tam, troszkę krzywo, można poprawić. Weź dwa kołki, odmierz odległość od brzegu, poprowadź sznurek od jednego do drugiego i będzie prosto
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 17:03, 31 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Zastanawiam się czy też równolegle do borówek zacząć też działać, ale to jeszcze obronik muszę przywieźć. Spróbuję zebrać worek tych liści dębowych- i to potem wysypać i kosiarka przejechać i potem dać na rabatę i przekopać,tak? A można dodać też pokrzywę? Bo rosnie troszkę wczęści jeszcze zachwaszczonej i zastanawiam się czy je wyciąć i jakoś pociąć?
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 17:05, 31 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Anda napisał(a)
Oj tam, troszkę krzywo, można poprawić. Weź dwa kołki, odmierz odległość od brzegu, poprowadź sznurek od jednego do drugiego i będzie prosto


No właśnie tak robiłam,ale tam potem jest skos( od rogu idzie krzywo) i tam źle odmierzylam. Teraz już wiem jak powinnam była zrobić, ale cóż haha
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 17:06, 31 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
Pokrzywę już nie, dopiero wiosną. Pokrzywa ma dużo azotu, a to działa korzystnie na wzrost roślin. Teraz rośliny nie powinny jednak już rosnąć Pokrzywę możesz ususzyć albo dać na kompost, jeśli masz. Wykorzystasz ją w przyszłym roku.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:07, 31 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33593
sarenka napisał(a)


No właśnie tak robiłam,ale tam potem jest skos( od rogu idzie krzywo) i tam źle odmierzylam. Teraz już wiem jak powinnam była zrobić, ale cóż haha


Tam potem będzie przecież jeszcze ta druga, borówkowa rabata, tak? To tego skosu i tak nie będzie widać
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies