Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

sarenka 13:42, 17 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
A nie, to na stronie 447 jest to miejsce nad którym intensywnie myślę co jakiś czas. Bo drzewo musiałoby być wysunięte trochę do przodu żeby ze szmaragdami się nie stykało
____________________
Magda W samym sloncu
Nowa12 18:21, 17 sie 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
sarenka napisał(a)

Tak, to ona jeszcze nie mam dla niej miejsca może posadzę ja przy domu, tam zima śnieg z dachu spada, ale to najwyżej będę ją jakoś zabezpieczać


Ja mam też hortensje w miejscu gdzie przy dużych opadach śniegu spada lawina z dachu . Ale w sumie ja kwiatostany tnę przed zimą a wiosną i tak się nisko ścina pędy więc jakby się coś złamało to raczej nie powinno być tragedii.
A ja kupiłam Magical Candle a mogłam Mont Blanc bo są ładniejsze. Ale dopiero niedawno pierwszy raz je zobaczyłam na żywo.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
sarenka 18:22, 17 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Tak myślę że ty gdzie pomaranczowe to róże dać a tam gdzie zielone to Ambrowca??
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 18:34, 17 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Nowa12 napisał(a)


Ja mam też hortensje w miejscu gdzie przy dużych opadach śniegu spada lawina z dachu . Ale w sumie ja kwiatostany tnę przed zimą a wiosną i tak się nisko ścina pędy więc jakby się coś złamało to raczej nie powinno być tragedii.
A ja kupiłam Magical Candle a mogłam Mont Blanc bo są ładniejsze. Ale dopiero niedawno pierwszy raz je zobaczyłam na żywo.

No tak myślę, że ja tam wcisnę
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 19:23, 17 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Czym psikac ttzemiline?
____________________
Magda W samym sloncu
AnnaCh 19:37, 17 sie 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Green jewel będzie zielona nie biała Białe mam White Swan. Mam też jarzmianki Alba
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sarenka 21:00, 17 sie 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
AnnaCh napisał(a)
Green jewel będzie zielona nie biała Białe mam White Swan. Mam też jarzmianki Alba

Znalazłam na wiosnę pierwiosnek biały.
Na tą rabatę dosadze ta hortensje-a w przyszłym roku te pow wow white myślę że będą bardziej rozkrzewione. Ewentualnie dosadze 2 sztuki.
____________________
Magda W samym sloncu
Dominika11 11:48, 18 sie 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
widzę, że planowania w toku
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Anda 15:19, 18 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33447
sarenka napisał(a)
Zaglądam bo może ktoś zajrzy do mnie
Po trzecie- na tych zdjęciach znów pokazuje miejsce gdzie myślałam aby dać drzewa, ale tam wąsko jest- czy w takim razie przesadzić tuje Danica i w to miejsce dać drzewa ( miskanty zostawić na miejscu czy ewentualnie dać je trochę do przodu)


Po czwarte- czy forsycje można ciąć? Puściła takie długie badyle ( przesadziłam ją w nowe miejsce i ruszyła jak szalona)


W miejsce tej kulki turowej możesz posadzić drzewo, jasne. Miskanty po bokach to wg mnie średni pomysł Jeżówki też musiałabyś przesadzić.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 15:21, 18 sie 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33447
sarenka napisał(a)
Tak myślę że ty gdzie pomaranczowe to róże dać a tam gdzie zielone to Ambrowca??


Na zdjęciu wygląda to na trochę mało miejsca i na różę i na ambrowca. Tam gdzie zielone to ile metrów od płotu? Ile metrów od zielonego do pomarańczowego?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies