Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

kasia1 06:03, 17 kwi 2021


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Pięknie wyszły Ci kanciki! A zakupów zazdroszczę. Ja się bardzo ograniczam, bo zresztą mam sporo roślin, które wystarczy podzielić, przesadzić, tylko chętnego do przekopywania rabat brak. Ostatnio weszłam trochę emowi na ambicję, to mi przekopał przy tarasie 2 m2
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
sarenka 08:36, 17 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Elu,tu widać

Ja rzadko nawoze, ostatnio ze 2 lata temu


Kasia, u nas to ja przekopuje
____________________
Magda W samym sloncu
Roocika 13:40, 17 kwi 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Magda, fajne roślinki, niech dobrze rosną
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
sarenka 14:06, 17 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Asia, dzięki


Byłam po drzewa, ale wyboru za bardzo nie ma, czekam na dostawę, kupiłam za to brunnere Jack Frost i jeżówki Kismet white, ale to świeżynki do trzymania w domu i dzwonek poszarskiego dla teściowej
Miałam wziąć wilczomlecz Ascot, ale zapomniałam...

Więcej bylinek póki co nie będę kupować, zostają drzewa do zakupu
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 14:43, 17 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Jack Frost do trzymania w domu
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 17:39, 17 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
.
____________________
Magda W samym sloncu
ElzbietaFranka 23:25, 17 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
sarenka napisał(a)
Elu,tu widać

Ja rzadko nawoze, ostatnio ze 2 lata temu


Kasia, u nas to ja przekopuje





Widać widać aż za dobrze.
Przede wszystkim one są za rzadko posadzone. I nie jest to prawdziwy szmaragd. To jakaś odmiana kolumnowa. Jak kolumnowa to trzeba gęściej sądzić.
Co ile są posadzone?
Czy ty ich przypadkiem nie przycinasz po bokach, bo jeżeli to jest szmaragd to szmaragdów się po bokach nie przycina.

Byłam dzisiaj na działce i zapomniałam zrobić fotkę moich, abyś sobie porównała.

Co to znaczy Kasia u nas je przekopuje?

Jutro zajrzę.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
kasia1 05:59, 18 kwi 2021


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
U mnie też raczej ja przekopuję. Dwa lata temu nabawiłam się przez to poważnej kontuzji, dlatego teraz podchodzę z większym szacunkiem do własnego ciała, nawet jeśli trzeba się pogodzić z tym, że tempo prac bardzo zwolniło. A mąż mi marudził, że skarpa niezrobiona, że to brzydko wygląda, trudno kosić (ok. 40 m2). To mu powiedziałam, że nie ma sprawy, on przekopie, to ja obsadzę. To trochę (z 4m2) przekopał Ciąg dalszy pewnie za rok ...
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
sarenka 09:17, 18 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
kasia1 napisał(a)
U mnie też raczej ja przekopuję. Dwa lata temu nabawiłam się przez to poważnej kontuzji, dlatego teraz podchodzę z większym szacunkiem do własnego ciała, nawet jeśli trzeba się pogodzić z tym, że tempo prac bardzo zwolniło. A mąż mi marudził, że skarpa niezrobiona, że to brzydko wygląda, trudno kosić (ok. 40 m2). To mu powiedziałam, że nie ma sprawy, on przekopie, to ja obsadzę. To trochę (z 4m2) przekopał Ciąg dalszy pewnie za rok ...


Przybijał piątkę w nabywaniu kontuzji
Był łokieć tenisisty, był naciągnięty mięsień piersiowy, coś przy łopatce, masaże nie pomogły, ale za to Pan z YouTube tak i wystarczyło dosłownie kilka dni i kontuzja która trzymała mnie rok puściła ( a masaże nie pomagały
Jakby co mogę na priv podesłać Ci kto to taki dobre ćw pokazuje

Zdecydowanie jestem tego samego zdania co Ty.
Trzymam kciuki,żeby mąż więcej pomagał w ogrodzie
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 09:54, 18 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Wczoraj widziałam klony Orange dream... zastanawiam się czy by go nie przygarnąć,l... Na rabatę przy podjeździe tam gdzie mam Amanogawy...tylko doczytać trzeba jak duży rośnie wszerz u wzwyż
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies