Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sprzeczność w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Sprzeczność w ogrodzie

Jana 21:33, 03 mar 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Anda napisał(a)
A co takiego planujesz? Zdradź coś
w zeszłym roku kładliśmy kostkę, skończyli późno i rośliny nie miałam możliwości już przesadzić na docelowe miejsce, zresztą jeszcze musimy trochę zasypać kostkę po zimie znowu piaskiem, więc trochę pracy z tym mamy....w międzyczasie w zeszłym roku zlikwidowaliśmy warzywnik w miejscu w którym do tej pory był gdyż drzewa sąsiada mimo przycinania zacieniły też to miejsce i warzywa gorzej też rosły...zrobiliśmy rozszadę i kury, które do tej pory zajmowały połowę sadu (pierwotnie we władaniu miały cały sad ale kiedyś ogrodziliśmy połowę, przeoraliśmy tę połowę, wysialiśmy trawę i posadziliśmy nowe drzewa owocowe). W zeszłym roku po ograniczeniu warzywnika ogrodziliśmy teren, wybudowaliśmy domek dla kur, i kury przerzuciliśmy w miejsce warzywnika....Mają tam lepiej, są ogrodzone a ja mam więcej miejsca i kury nie są tak widoczne...z kolei tam gdzie były kury czyli druga połowa sadu została na jesieni przeorana, chciałabym tam zrobić warzywnik, myślę, czy skrzynie czy też inaczej.....
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 21:43, 03 mar 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
anabuko1 napisał(a)

Też jestem tego ciekawa.
Pozdrawiam
w zeszłym roku zdarłam darń z nowego kawałka trawnika, mam teraz kilkadziesiąt metrów do obsadzenia....na jesień nawiozłam kilka wozów ziemi, dokupiłam piasku, obornika i to wszystko przekopałam, nie zdążyłam przed zimą wyrównać całkowicie teren więc mnie to czeka no i obsadzenie tego kawałka ziemi......zresztą mam jeszcze dwa inne kawałki rabat do obsadzenia. Dla mnie to masakra bo planowanie nie jest moją dobrą stroną, M mnie ciągle pyta,czy już zaplanowałam co tam posadzę....nie wiem jak to ruszyć i ciągle nad tym myślę.....czy to plany? może raczej marzenia co chciałabym zrobić w tym roku, zobaczymy jak będzie i co uda się zrealizować......
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 21:45, 03 mar 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
mira napisał(a)
reaktywacja super pozdrawiam - wysiewy ciekawe
reaktywacja te dwa ostatnie wysiewy to pnącza, zresztą bardzo moim zdaniem do siebie podobne z wyglądu na opakowaniu to początek, ziemi mi brakło
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Anda 21:51, 03 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
No to masz roboty naprawdę dużo w planach. Mi się podobają duże warzywniki z takimi niskimi skrzyniami jak ma Aga z Księżycowego
Zazdroszczę posiadania kur. U mnie za mało miejsca, a zawsze chciałam mieć
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Jana 21:56, 03 mar 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Anda napisał(a)
No to masz roboty naprawdę dużo w planach. Mi się podobają duże warzywniki z takimi niskimi skrzyniami jak ma Aga z Księżycowego
Zazdroszczę posiadania kur. U mnie za mało miejsca, a zawsze chciałam mieć
właśnie napisałam do Agnieszki jakie ma wymiary szkrzyń a ja paradoksalnie nie lubię specjalnie kur choć jajka lubię jeść no i jak to pogodzić
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Anda 21:58, 03 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
A bo to tak jest, że chce sie to czego sie nie ma. Chciałabym mieć loki a mam włosy proste i jeszcze parę innych rzeczy też się znajdzie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Jana 18:35, 10 mar 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Anda napisał(a)
A bo to tak jest, że chce sie to czego sie nie ma. Chciałabym mieć loki a mam włosy proste i jeszcze parę innych rzeczy też się znajdzie
no niestety zawsze tak jest.....widzę mój ulubiony awatarek
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 19:19, 10 mar 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Szukałam wiosny.....jest zimno bardzo wietrznie i pada deszcz ale zauważyłam że rośliny żyją. Strasznie mnie to cieszy p
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 19:20, 10 mar 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 19:21, 10 mar 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies