Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sprzeczność w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Sprzeczność w ogrodzie

Jana 14:09, 24 lut 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
wywołana do tablicy wracam no ileż można spać snem niedźwiedzim sezon 2019 oficjalnie rozpoczęty bo przycięłam już trawy i hortensje. Nic jeszcze nie wysiałam ale idę zaraz przesadzić bazylię zakupioną w markecie do większej doniczki, to też się liczy? pozdrawiam
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Anda 17:58, 24 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Wreszcie Jasne, że się liczy. Już sama myśl o ogrodzie się liczy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Jana 18:33, 24 lut 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Anda napisał(a)
Wreszcie Jasne, że się liczy. Już sama myśl o ogrodzie się liczy
od tego myślenia to mnie głowa już boli bo tyle przede mną pracy a w planowaniu jestem kiepska, liczę na Waszą pomoc ale rączki mnie już świerzbią i rwię się do ogrodu czekam na słońce bo dziś u mnie temperatury minusowe i nic się nie dało zrobić, śnieg jeszcze zalega..... ale czuję wiosnę choć jej jeszcze u siebie nie widzę
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
AnnaCh 19:26, 24 lut 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
U Ciebie wiosna pewnie trochę póżniej będzie, a u mnie odkryłam już wychodzące tulipany
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Jana 21:39, 26 lut 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
AnnaCh napisał(a)
U Ciebie wiosna pewnie trochę póżniej będzie, a u mnie odkryłam już wychodzące tulipany
Aniu trochę tulipanów wychodzi z ziemi ale mam obawy czy przetrwają do wiosny, liczę, że mrozy im już nie zaszkodzą, obawiam się, że spadnie u mnie jeszcze śnieg wypoczęłaś? to dobry pomysł wyjechać gdzieś na ferie, nigdy na to nie wpadłam
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
zoja 23:53, 26 lut 2019


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Jana napisał(a)
Aniu trochę tulipanów wychodzi z ziemi ale mam obawy czy przetrwają do wiosny, liczę, że mrozy im już nie zaszkodzą, obawiam się, że spadnie u mnie jeszcze śnieg

Tulipanom mrozy raczej nie sa straszne wiec nedzie dobrze
Super, ze jestes.
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Anda 07:59, 27 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
A co takiego planujesz? Zdradź coś
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
anabuko1 14:28, 28 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
Anda napisał(a)
A co takiego planujesz? Zdradź coś

Też jestem tego ciekawa.
Pozdrawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Jana 20:58, 03 mar 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
zoja napisał(a)

Tulipanom mrozy raczej nie sa straszne wiec nedzie dobrze
Super, ze jestes.
dziękuję tulipany trochę podrosły, krokusy dopiero wychodzą z ziemi, ale już codziennie czuję coraz bardziej wiosnę dziś wysiałam seler naciowy, trochę pomidorków koktajlowych, rukiew wodną, minę i pałczatkę...te ostatnie miałaś kiedyś? pierwszy raz mam te nasiona
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
mira 21:10, 03 mar 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
reaktywacja super pozdrawiam - wysiewy ciekawe
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies